Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lesz valakinek idén az esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valakinek idén az esküvője/lagzija? Milyen érzésekkel várjátok? Hogy álltok a szervezéssel?

Figyelt kérdés
Én sokszor úgy érzem, hogy elegem van már most.Júniusban lesz egyébként. Mi lesz még a hajrában? Meg hát az anyagiakról ne is beszéljünk. Sokszor az az érzésem, hogy a francnak kellett ez az egész, eddig is olyan jól megvoltunk, nem a papír teszi boldogabbá a kapcsolatot. De közben meg vágyom is a fehér ruhás esküvőre. Másnak is vannak néha ilyen kétes érzései? Vagy mindenkinek egy álom már maga a szervezés is? :-)
2009. jan. 28. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk idén aug.-ban lesz és már most tűkön ülök. Nekünk szinte minden megvan, csak az áment kell rámondani és kész is! Gratula!
2009. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Májusban, semmi különösebbet nem érzek, nincs is időm rá. Jogilag tisztázott lesz a helyzet, mert a papír a fontos. Lakodalmat nem csinálunk arra se idő, pénznek meg van jobb helye is.
2009. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem decemberben volt,amit kellet elinteztem,es dolgoztam mellette,igy nem volt min idegeskedni.foglald el magad.es ugyis eljön a nagy nap.na azon a napon eleg idegeskedni.
2009. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Az sem mindegy, milyen és mekkora lakodalmad lesz. Nekem szeptemberben volt 150 fős, egyházi és polgári, 4 násznaggyal, koszorús lánnyal, kikérővel, utcai menettel, zenekarral, dobócsokorral, nagy vacsorával, éjféli vacsorával, rétessel, meg mindennel. Zenekar, dekoros, fotós, videós... stb. A cél előtti hajrá egy rémálom volt. Inkább fordultam volna már vissza. Igaz, én magam szerveztem mindent, na meg az anyósom, akivel nem kis vitáink voltak. Ahogy lement a lagzi, leszállt a béke angyala közénk. Kitartás!
2009. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az első esküvőm hatalmas paszaréval zajlott le.Majdnem 300 fős násznép,nagy eszem-iszom lakodalom.Minden pucc amit el lehet képzelni.

Teljesen felesleges volt,3 év után elváltunk.Nagy szervezést igényel,sok idegeskedéssel jár,jó ok a veszekedésekre..stb.

A második házasság kötésem már szerényebb volt,mert nem egyeztem bele a nagy lagziba.Szerényen tartottuk,szűkebb családi körben,talán 50-en voltunk.Én még ezt is sokallottam,de nekem nagy a családom,vagyis a szüleimnek.

Egy szónak is száz a vége,nem ezen múlik a boldogság.

Ha nagy tehernek érzitek a szervezést érjétek be szerényebbel.Nem beszélve arról,hogy sokan még kölcsönt is képesek erre felvenni.Na azt meg egyenesen hülyeségnek tartom.


Sok boldogságot.

2009. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak: ugyanez a helyzet, "csak" 100 fős lesz az általad leírt csinnadrattával együtt. És szintén anyós és én szervezzük. Kicsit sokat ad a részletekre, vagyis inkább kicsit túlzásokba esik. Bár ő fizeti nagy részét, mégis úgy gondolom,hogy néha elveti a sulykot. Ezen akadok ki. Amikor már nagyjából megvan valami, akkor mindig újabb és újabb ötletekkel áll elő, és ezen frászt kapok. Egyébként ne értsetek félre, szeretem őt nagyon, de annak van igaza, aki szerint a készülődés komoly ellentéteket és vitákat szíthat. De várom már a végét, vagy legalább is az eredményt :-)
2009. jan. 28. 13:54
 7/14 A kérdező kommentje:
És az is igaz, hogy nem azon múlik a későbbi boldogság, hogy mekkora feneket kerítettek az egésznek! Én éppen ezért nem akartam semekkorát, csak egy kis családit... de hát már így alakult. Akkor ezt kell szeretni. Aki meg nagyot szeretne és anyagilag sehogy sem jön össze, az meg engem irigyel. Én meg itt elégedetlenkedek és a kákán is csomót keresek...
2009. jan. 28. 13:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Nos, az enyém március elején lesz. Bő két hónapot adtunk magunknak a megszervezésére. Egyelőre jól állunk- könnyítés, hogy saját zsebből mi ketten szervezünk, rendelünk- vannak nézeteltérések apró részletekben, de kompromisszumokat is képesek vagyunk kötni mindketten. Most kezd 1 hónappal előtte tornyosulni az esemény összehanglása- még jól bírom :) Van noteszem, emlékeztetőm a telefonban. (ezt hétvégén vezettem be- képtelenség ennyi mindent észben tartani)

Kitartást :)

2009. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
nekem tavaly volt.... az a nap is olyan lesz mint a többi. nagyot ne várj.
2009. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólóval vitatkoznék, bár ő már túl van rajta, jobban tudhatja, de bizonyára nem volt maradandóan kellemes élmény a számára... Én remélem, hogy nem ugyanolyan nap lesz, mint a többi, ha már csak azt nézzük, hogy én nem szoktam minden nap 100 emberrel ünnepelni, főleg nem férjhez menni!
2009. jan. 29. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!