Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valakinek szemelyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek szemelyes tapasztalata az Esküvői Ruha Plazarol?

Figyelt kérdés
Jok vagy rosszak a tapasztalataitok? Koszonom a valaszokat :-)
2016. aug. 2. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van.

A szalonjuk egy eléggé eldugott kis helyen van, kábé úgy képzeld el, mintha egy vidéki varrónő szalonjába mennél. Viszont van sokféle fazonú ruha, amit fel tudsz próbálni, a tulajnő nagyon kedves és készséges. Ha nem tudod, mi állna neked jól, mit szeretnél, szívesen ad tippeket, mutat különböző lehetőségeket.

Ha tudod, milyen típusú ruhát szeretnél, akkor részletesen megbeszélitek és megcsinálják. Tartják az előre megbeszélt időintervallumot, tehát nem késnek a ruhával. Az én ruhámnál volt egy olyan baki, hogy nem fűzőt csináltak rá, amit kértem, hanem cipzárat, ezt még a konkrét ruhapróba előtt megírta, elnézést kért, és megkérdezte, hogy javítsák-e a hibát, vagy jó lesz cipzárasan, mert így is nagyon szép. Én az eredeti fűzőt kértem. Úgy csinálták meg, hogy nem is látszik, hogy cserélve volt. Amúgy a fűzőik nagyon szépen vannak eldolgozva.


Amivel kevésbé voltam elégedett: főleg a csipkéknél látszik, érződik, hogy nem a legjobb minőségű, hanem az olcsóbb fajta, amit használnak. Amúgy ezért a ruhaárért ez is várható. Engem zavart, hogy a csipke rátétek varrása nem volt mindenhol szépen eldolgozva, de ez rajtam kívül senkinek nem tűnt fel. Nem arra kell gondolni, hogy gyenge volt a varrás, hanem hogy nem varrták rendesen körbe az egyes rátéteket. A ruha egyébként olyanra sikerült, ahogy kértem, az első próba után már gyakorlatilag csak minimális módosítást kellett rajta csinálni, a végső hosszán illetve az ujjánál egy picit finomabbra eldolgozni, mert ott irritált az egyik csipkerátét. Én bolerót is kértem hozzá, azzal semmi probléma nem volt.


A ruha tetszett mindenkinek, a fotós és a rendezvényesünk is dicsérte. Külön napon csináltunk kreatív fotózást, mindkét napot jól viselte, a téli körülmények között is, nem lett különösebben koszos sem .

2016. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, hogy ilyen reszletesen irtal :-) Osszessegeben vegul ugy gondolod, hogy jol dontottel, hogy ott varrattad, vagy ha ujra kezdhetned, inkabb berelnel ruhat?
2016. aug. 19. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bérelnék. Mivel nekem két napra kellett a külön fotózás miatt, nagyon nem jöttem volna ki jól. Összességében elégedett voltam.
2016. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Ment a zold kez mindketszer
2016. aug. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!