Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen lánybúcsút lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánybúcsút lehet szervezni ilyen típusú csajnak?

Figyelt kérdés

Nem szeret bulizni, nem iszik alkoholt, eléggé visszafogott, csendes.

Jobban szereti a családias/baráti hangulatú összejöveteleket szűk körben.

Szóval a party, az ivászat, és az idióta megalázó feladatok elé állítás kilőve.

Viszont mégiscsak valami különlegesebb kellene egy hétköznapi összejövetelnél.


2016. aug. 18. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Estleg valami koktélbárba? Lehet a tömény szeszt nem szereti de koktél formájában meginná. Vagy egy zárt körű házibuli nektek csajoknak, ahol egymás között poénkodtok, teszitek próbára a menyasszonyt... :)
2016. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemcsak, hogy nem szereti, de nem is ihat alkoholt. Szóval egy koktélbár nem lenne neki túl nagy élmény
2016. aug. 18. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

szerintem kezdjétek egy étteremmel. ott esetleg 1-2 koktél is mehet kaja mellett. de nem kell erőltetni a töményt,hogyha nem szereti.

utána meg üljetek be valahova. nem kell feltétlenül bulizni és nem kell megalázó feladatokat csinálni. van rengeteg ötlet a neten, van köztük olyan ami csak simán vicces és hangulatos,de semmi megalázás nincs benne,hogyha visszafogott is tetszhet neki.

de az is jó megoldás,hogyha finoman megkérdezitek,hogy milyen lánybúcsút szeretne.

2016. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem simán lehet játékokat kitalálni, nem kell ennek a telefonszámösszeszdős más pasikkal pózolós f..ságnak lennie. Biztos van a neten csomó ilyesmi.
2016. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy ő is akar lánybúcsút, vagy csak te gondolod, hogy kellene?
2016. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok otthon kisebb házibulit. Vagy valami olyan helyen, ami nem túl bulis, nincs tele részegekkel. A neten pedig van egy csomó olyan feladat, ami nem megalázó.
2016. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kalandpark, ejtőernyőzés, kajak túra, a végén egy jó vacsora.
2016. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt szereti, akkor egy baráti összejövetel tökéletes. Ez igy is úgy is különleges lesz. Én nem is akartam lánybúcsút eleinte, legalábbis a vetkőzős fiús, f.asz alakú szívószálas verziótól kiráz a hideg. Mégis tök klassz volt. Összegyűltünk páran, házibuli volt. Volt pár feladat, de egyik sem gáz. Jól éreztük magunkat. De ha vevő az ilyesmire elmehettek szabadulós játékra, bowlingozni.
2016. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg van egy csomó jó játék kifejezetten lánybúcsúra, pl. kvíz a férjről, meg lufiborotválás és hasonló játékokkal fel lehet készíteni a házasságra. Emellett szerintem társasjátékozni is lehetne, stb. A lánybúcsúnak nem kell tivornyázásnak lennie, lehet csupán egy kellemes, vidám összejövetel.
2016. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csináljatok egy wellness napot (masszázs, manikűr, szauna, stb. ) lánybúcsú címszó alatt, vacsorával a végén.
2016. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!