Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn el lehet valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn el lehet valahogy kerülni, hogy a vőlegénynek fel kelljen emelnie a menyasszonyt?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig duci lány voltam, hiába próbáltam diétázni és hiába edzek rendszeresen.

Én így megvagyok magammal és a páromnak is tetszem, de nem akarok kínos helyzetet ebből, hogy nem tud felemelni, vagy megszakad...

Mik azok a szituációk lagziban, ami ilyen tipikus emelgetős?


2016. nov. 6. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nincs az a szitu, ami kotelezové tegye az emelgetést. Hagyomàny szerint az ùj, kozos hàzba elso alkalommal olben kell bevinni az aràt, de ez is kihagyhato. Van, aki fényképezkedéskor kapja olbe, de ez is egyénfuggo. Ez lenne az utolso, ami miatt stresszelnék, kedves kérdezo. Sok boldogsàgot!
2016. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs ilyen szituáció!
2016. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon megnyugtattatok :)
2016. nov. 6. 16:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szituáció :) Videón láttam olyat, hogy tánc közben felkapta a vőlegény a menyasszonyt, de élőben ilyet még nem láttam :) A filmekben szokta csak átvinni a küszöbön :D
2016. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Több lakodalomban voltam, ahol a menyasszonytánc végén a vőlegény fölkapta a menyasszonyt és valaki az ő ölébe öntötte a pénzt, és így hagyták el a helyiséget.

De emiatt sose aggódj! nem fogják számonkérni rajtatok, hogy nincs ölbekapás, mindent rendezzetek úgy, hogy ez senki eszébe se jusson.

Ja, meg még a leányrablásnál szokott előfordulni, de akkor a vőlegény barátai azok, akik fölkapva, elszaladnak a menyasszonnyal, -ezért nevezik rablásnak, nem pedig elcsalogatásnak:)

2016. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj és ezt a leányrablást hogy lehet megakadályozni? :D Kérjem meg a párom barátait, hogy ne emelgessenek? :p
2016. nov. 6. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj emiatt ne aggódj :) Eddig ahol voltam sehol se volt menyasszonyrablás.
2016. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Neked nagy bajok vannak a fejedben, ha már a párod barátait akarod megkérni, hogy ne emeljenek.

Hidd el, férfiak, nem szakadnak bele, és bizony még van olyan esküvő, ahol elrabolják a lányt (a páromék pl. :) ).

2016. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A dolog nem kötelező, de én már láttam olyant, ahol a - mondjuk ki, nem duci, hanem kövér - menyasszony tök jópofa volt, és ő emelte meg az újdonsült férjét. :D

Szerintem felesleges stresszelned ezen a dolgon.

2016. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt emelés, nem is hiányzott.
2016. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!