Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire "gáz", ha nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "gáz", ha nem lesz lánybúcsúm? Hiányozni fog/bánni fogom?

Figyelt kérdés

Az esküvő közeledtével felmerült a legénybúcsú/lánybúcsú kérdés is, és hát szánalom, de rájöttem, hogy nincsenek lánybarátaim. x) Akik közel állnak hozzám, és tudom, hogy jó bulit csinálnának nekem, kb. egytől-egyik férfiak... :/

Kb. 4 lányt tudnék összeszedni, ebből 2 a párom rokona. Szóval mit gondoltok, nagy dolog/fontos egy ilyen lánybúcsú? Ti próbálnátok távolabbi lányismerősökkel megszervezni? Vagy hagynátok inkább, mondván, nem maradtok le semmiről?



2016. nov. 10. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmennek az igazi (fiu)barataimmal egy jot bulizni slusszpassz.Nagyon jo lanybucsum volt,megis ha evente egyszer gondolok ra,akkor sokat mondok.

Erezd jol azokkal magad akik szamitanak.Nemtol fuggetlenul.Csak azert h elmondhasd h neked ilyen is volt,folosleges.Ez nem elvaras.

2016. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
En nem akarnek lanybucsut, nekem sincsenek lanybarataim es szerintem gaz is egy ilyen buli, aki szeretne annak legyen de en nem vagyom ra.
2016. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, és nem is hiányzik/hiányzott. Esküvő előtt és után is voltak bulik és olyan baráti összejövetelek, ahol jól éreztük magunkat.

Ahhoz meg nem kell lánybúcsú, hogy emlékezetes dolgot csinálj.

2016. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Nekem se volt, nem is hiányzott/hiányzik. Össz visz 2 barátnőm van, a többi fiú barát.

Én személy szerint hülyeségnek tartom, ez inkább felvágás szerintem. Attól, hogy házasok vagyunk még eljárunk szórakozni. Nem kell ahhoz semmi különösebb alkalom.

2016. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz.

Én is elég fiús vagyok, már ami a barátokat illeti. A lánybúcsúmon ott lenne a 2 nővérem meg egy barátnőm..és igazából ennyi.. Van még rajtuk kívül 4 lány, 4 irányból, de igazából egyik sem annyira szoros, hogy meghívjam őket az esküvőmre és a lánybúcsúra sem akarnám így.


Szóval nekem az lesz, hogy a barátaimmal (a fiúk meg ez az egy lány) elmegyünk bulizni, a nővéreimmel meg wellnessezek egyet. :) Ritkán csapunk csajos napot velük, szóval ez egy jó alkalom lesz. :)

2016. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy igazán jó barátom sincs, az a 2, akit annak tartottam, hátbaszúrtak. Még csak tervezzük az esküvőt, de én amúgy sem vagyok egy mindenáron bulizós fajta, így az sem fog hiányozni, hogy vicces feladatokat csináljak vagy még az esküvő előtt jól leigyam magam. Akkor már inkább szervezek vmi közös programot párommal (neki sincs sokkal több barátja, nem bulizós és amióta egyszer volt egy elég szarul sikerült legénybúcsún - két barátjával jöttek össze az egyik barátja esküvője kapcsán... a menyasszony féltékenykedett, és otthon marad, és percenként hívta a másik szobába az "ünnepeltet" vmi piti szarság miatt - , azóta még egy összeülőset sem akar :D)... nem hiszem, hogy megbánnám.
2016. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem gáz, megmondom őszintén nekem már a könyökömöm jön ki mikor látom a facebookon a lánybúcsús képeket....fa szos szívószál, fa szalakú kaják, felfújhatófa sz..... Ennek mi értelme???

Szervezzetek egy közös kis megmozdulást mittudom én mondjuk paintball, annak a fiúk is örülnének, ha már nagyon akarsz valamit az ismikkel.

2016. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na jólvan, azt hiszem meggyőztetek. :) Ha lenne, akkor sem sztriptízesfiúra meg ilyen baromságokra vágynék, hanem egy jó bulira, vicces feladatokkal/szivatásokkal, meg némi kultúrált mennyiségű alkoholra. De - ahogy valaki írta is - eddig is voltak baráti összejövetelek, ezután is lesznek, szóval nem dől össze a világ, ha ezt kihagyom. :)

A közös program/buli is jó ötlet, max. azt a napot elnevezzük leány/legénybúcsúnak. :)

2016. nov. 10. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hányok a f.asz alakú szívószálas, óvszerárulós, chippandele-es stb. jellegű lánybúcsúktól. Nem is akartam, pont ezért. De aztán mégis beadtam a derakam, és tök jó volt :) Mármint semmi ilyesmi nem volt amit az előbb felsoroltam, csak házibuli aztán elmentünk táncolni. Volt pár vicces feladat pl. kérdések a vőlegényről, activity stb. Úgy tekintek rá mint az utolsó bulira mielőtt összeházasodtunk. Nem úgy mint az utolsó szingli estémre. Az is egy el.baszott felfogás. Szerintem bulizz egyet a barátaiddal és kész :) Sok boldogságot.
2016. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

En sem aakartam, de feltem, hogy megbanom. Mondtam, hogy vmi lught-osat szeretnek. Elmentunk 5-en paintballozni, aztan rendeltunk pizzat es volt par viccesebb feladat, a volegenyemrol+haziasszonyi mivoltomrol.

Kaptam egy polot is, ami szep emlek, en orulok, hogy vegul volt, mert ilyen formaban nagyon jol ereztem.magam. :)

2016. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!