Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hova menjünk januárban nászútra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk januárban nászútra?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elutazni valami meleg helyre, de nem döntöttük el, hogy hova menjünk, de minél több napra szeretnénk és kb. 500.000ft-unk lenne rá.

Tippek, tapasztalatok?



2016. nov. 23. 08:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
ez elég karcsú összeg,egy hétre se elég 2 fönek.
2016. nov. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Ha megszorzod kettovel az osszeget, akkor van ra esely. Bar, tudom hogy mindjart jon valaki, aki BKK jegy arabol repul Hawaii-ra, de nem az az altalanos osszeg, plane ha most januarban mar menni is akarnatok.
2016. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
500.000ft? kb 1 före januárba meleg helyre.sztem fordulj a providenthez még:D
2016. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Egy sima 5 napos nyaralás (oké, igaz, autóval, de mégis) Horvátországba kerül két főre 300.000-be, és az még nem annyira nyaralós időjárás januárban. Törökország relatíve olcsó- mondjuk a jelen politikai helyzetben nem biztos, hogy oda mennék-, de a Földközi tengeren túlra már biztos nem tudtok menni, a repülőjegy a legtöbb helyre önmagában ennyi (én is nászutat szervezek, fájdalmas szembesülések ezek). De nézzétek meg, hátha találtok valami last minute lehetőséget, azok olcsóbbak szoktak lenni, de szerintem olyan is, nászútnak inkább még spórolnék, hogy tényleg olyan legyen, amire vágytok.
2016. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Magyarországnak nagyon sok, szép természetes ásványvize van, közülük egy csomó termálfürdő, azok végülis meleg helyek, és ennyiből kijön két főre 10 nap egész jó, ha nem is luxus környezetben.


Más ezen kívül szerintem nem, ahol januárban meleg van, legalábbis az időjárást tekintve, ott a január nem számít "szezonon kívül"-nek, így az árak pont ugyanolyanok, mint az év többi részén, max tényleg csak minimálisan olcsóbbak, de nem annyival, hogy 500.000-ből kijöjjön (hacsak nem per fő az az összeg, de nem írtad, hogy személyenként ennyi vagy összesen).

2016. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit nyersen fogalmaztak az előttem szólók, de sajnos igazuk van. Mi Szicíliában voltunk nyáron, 400 e volt plusz költőpénz. Nem éltünk nagy lábon, nem puccos hotel volt. De az úttal együtt eltapsoltunk 700 ezret. Tunézia, Egyiptom lett volna a javaslatom pár éve. Most nem mennék oda.
2016. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azért menj be egy utazási irodába érdeklődni.
2016. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyiptom repjegyek (Sharm es-Sejk) 60 ezer forint per fő.

4*-os szállás 2 hétre félpanzióval 150/2fő-től, teljes ellátás 180/2fő-től....és még így is marad 200ezer forint vissza.


Thaiföld repjegy: 130 ezer/fő

Szállás 2 hétre, 4* szállás, 2 hétre reggelivel 120e/2fő

120ezer forint marad, az ottani árakkal ez elég jó.


Marokkó repjegy 70e/fő, szállás reggelivel 150, teljes ellátás 180, 2 hétre, 2 főnek. 180 ezer forint költőpénz marad.



Szóval azért fél millióból elég sok helyre lehet menni :)



Ha pedig nem ragaszkodtok a szállodákhoz, all inclusive ellátáshoz még sokkal több belefér.

Vietnam, Kambodzsa, Mianmar, India, Zanzibár, Sri Lanka, Indonézia, Malajzia.


3,5 hetet voltunk Malajziában és Balin kb 300ezer forintból fejenként. Remek szállások igen olcsón, a helyi kaja szuper és jó áron van, és a legtöbb látványosság, természeti szépség ingyen/fillérekért megtekinthető. Robogóbérlés 1000ft/nap, ezzel az egész sziget bejárható volt (nem mellesleg iszonyat romantikus)

2016. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Szicília 400e? :-D


Repülővel, hotelben voltam 150e-ből főszezonban.

2016. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
9# egyedül vagy ketten 150-ből? Nem mindegy. Ki lehet fogni persze olcsóbb utakat de nem ez az általános.
2016. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!