Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért "titkolja" előttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "titkolja" előttem a párom, hogy mikor szeretné, ha megtartanánk az esküvőt? Vagy csak szimplán meg akar vele lepni?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsának tartom, hogy a párom úgymond titkolja előttem, hogy mikor szeretné ha megtartanánk az esküvőt. Egyik nap találkoztunk az egyik ismerősével, aki megkérdezte mikor lesz a nagy nap? A párom rám nézett,majd halkan azt mondta, hogy jövő nyáron (júni-júli), én meg csak füleltem, mint valami fülesbagoly és nem akartam elhinni. :)
2008. okt. 6. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ismerd meg jobban őt. Ha ismernéd, pontosan tudnád, hogy mit jelent ez, és nem mástól kérdeznéd. (Nem mintha nem válaszolnék szívesen, csak ezt szerintem tőle kellene megkérdezned, persze nem számonkérően.)


Amíg nem ismeritek igazán egymást, gondolod, hogy jó ötlet házasságra gondolnotok? ;)


Néhány segítő Varga Endre-idézet:

"A szeretet a másik ember vélekedésének, gondolatainak és álmainak tisztelete, együttérzés a hibáiában, és az az elv, hogy kisebb áldozatot hozunk azért, hogy neki ne kelljen nagyobb áldozatot hoznia."


"Az embert a kapcsolat teszi naggyá, melyben részt vesz, s a szerep, melyet felvállal. A kapcsolatot pedig az áldozat teszi naggyá, melyet meghoznak érte."


Persze ezek nem csak a párkapcsolatról szólnak, de erre is ráhúzhatóak.

2008. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kicsit fura ez a titkolózás...hiszen ezt együtt kell megterveznetek.ruha,vendégek egyik és másik oldalról..megkérte a kezed?mert ha nem,akkor lehet,hogy még nincs meg a végső elhatározása.ha igen,akkor mindenképp fura a viselkedése.ülj le vele beszélgetni:)
2008. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A menyasszonya vagyok. Mondjuk már beszéltünk a házasságról és tényleg jövőre terveztük, csak azt nem értem, hogy miért kell ""eltitkolni"", hogy mikor is legyen pontosan.
2008. okt. 6. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Beszéltetek a házasságról????

Dehát a menyasszonya vagy nem azt írod??Akkor nem egyértelmű,hogy eljegyzést házasság követ?Azt meg csak nektek kellene megbeszélni.Vagy akkor minek a jegyesség?Én ezt nem értem.Mindenben egyedül dönt a párod,és Te csak dísz vagy mellette,vagy egyébként partnerként kezel?

Szerintem is ismerd ki először,nehogy koppanj.


Minden jót,üdv

2008. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Az esküvőhöz személyesen előre be kell jelentkezni, azaz Neked meglepi nem lehet. Jól is néznénk ki, hogy ha egyik reggel felébreszt, hogy ma van a nagy nap, mert akkor a ruhád, hajad, vendégeid? Bár lehet, hogy el akar vinni lászvegászba, vagy hol is van az ahol sitysuty esketnek? :) Faggassad kifele. ))) És utána írjál, h mi volt...! :O
2008. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!