Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit lehet tenni, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni, van értelme még ennek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel eléggé összevesztünk a napokban,mert elmondtam neki mi zavar engem rajta és megkértem hogy a kedvemért ezen változtasson.Ő ezen teljesen kiakadt és mondta,hogy ő nem fog változtatni magán miattam és hogy mehetek amerre akarok.Az eset után nemsokkal találkoztunk és úgy döntött,hogy maradjunk együtt és amennyire lehet majd változtat.Én ennek nagyon örültem,hogy változik majd az is amit én szerettem volna és még együtt is maradunk,így teljesen kibékültünk minden rendben volt aznap.Másnap találkoztunk és egyszer csak mondta,hogy ő mégsem változtat bizonyos okok miatt,ha ennyire zavar akkor mondjam meg és akkor ennyi volt.(mind ezt tök nyugodtan). Szeretjük egymást,kölcsönös a dolog de így,hogy visszavonta amit ígért semmi nem változott,mert engem még ugyan úgy zavar.Nem szeretném,hogy emiatt legyen vége a kapcsolatnak,de én így együtt sem tudok vele maradni akármennyire is azt szeretném.Sokan azt mondják,hogy ha valakit szeretünk azt elfogadjuk olyannak amilyen...viszont az is igaz,hogy ha valakit szeretünk akkor megbeszélhetünk vele akármit és képesek vagyunk miatta változni(egészséges határokon belül).Nem kértem tőlem semmi olyasmit ami óriási változást jelentene és szerintem ha ő ezt nem teszi meg értem akkor nincs értelme innentől.Én fordított esetben ,ha valami zavarná és meg tudom oldani akkor változtatnék magamon az ő kedvéért.Legyetek szívesek mellőzni az olyan kommenteket,hogy: -te nem is szereted őt stb stb. Szeretem,kötődöm hozzá,de ha én sokszor rosszul érzem magam emiatt,akkor nem tudom van-e még ennek értelme így,ha nem változtat.(egy szépséghibáról van szó,ami ellen általában szoktak tenni,de ő nem,mert úgy gondolja csak rosszabb lesz). Normális válaszokat adjatok legyetek szívesek ,köszönöm.
2012. szept. 8. 11:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mi az a szépség hiba? Ha ezt leírnád, sokkal könnyebb lenne választ adni.
2012. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írd már le b+ hogy mi zavar rajta, anélkül elég nehéz véleményezni a dolgot, meg azt is hány évesek vagytok.
2012. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért ez sokmindenen múlik. Szerintem egy kapcsolat alapja, hogy megtudjunk őszintén beszélni dolgokat és tudjunk simulni, alkalmazkodni a másikhoz, ennek ellenére, azért szerintem van olyan dolog, ami abszolút teljesíthető és van már-már elvárás, ami olyan dologra irányul, amit el lehet fogadni. Pl. Nekem volt egy barátom, aki kifogásolta, hogy anno 17 éves létemre, miért nem szedetem havi 1-nél gyakrabban a szemöldökömet, mert így csúnya... nekem így volt jó, ha neki nem tetszik, akkor ez van.

Avagy tegyük fel, nem akarom szőrteleníteni a lábam (ami amúgy nem így van), de a párom folyamatosan felhívná rá a figyelmemet, hogy márpedig csupaszítsam le, az inkább sértő lenne. Ellenben, ha a viselkedésemben nem tetszik neki valami és szerintem lehet abban valami, amit mond a párom, akkor természetesen igyekeznék azért tenni, hogy jobb legyen neki.

Ergo, azt nem szeretem ha a külsőmet akarják megváltoztatni. Részben bele lehet szólni, hiszen a páromnak akarok tetszeni, de azért "elvi dogokba", pl sportcipő helyett hordjak magassarkút, mert az szexi, vagy borotva helyett használjak gyantát, mert az jobb... Ilyen témákban nem változtatnék a párom kedvéért.

2012. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A keze zavar,ő azt mondta,hogy más lányoknak sokkal rosszabb és ők sem csinálnak vele semmit,de én még nem nagyon láttam ilyesmit.(szőrös és elég feltűnő mert nem vmi világos színű). Nem csak úgy maga a látványa zavar hanem,ha simogatni szeretném vagy ilyesmi akkor zavar,nem valami szokványos dolog.Én nem mondom,hogy szedesse le egy az egyben mert fájdalmas stb de vannak rá módok,hogy jobb legyen kicsit a helyzet.(szőkítésre gondolok pl vagy ilyesmi,annyira nem vagyok ebben jártas).
2012. szept. 8. 11:37
 5/12 anonim ***** válasza:
attól, hogy kiszőkíti, még ugyanannyira szőrös lesz... te jóságos ég, hány éves vagy, hogy ilyesmi zavar? :DDD teljesen meg tudom érteni, hogy nem akar rajta változtatni, ha őt nem zavarja. ha erre megy rá a kapcsolatotok, akkor még jó is, hogy szakítotok, mert ez eléggé gáz a részedről... mi lenne még, ha komolyabb problémák lennének..? istenem...
2012. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kiszőkítés egy nagyon okos ötlet lenne, képzeld milyen jól mutatna utána mondjuk egy szórakozóhelyen, UV-fényben:D:D:D
2012. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de ez gáz.Ilyenért szakítani...Az,hogy neked nem tetszik,hogy szőrös a keze megértem,mert engem is zavar és én ezért le szoktam szedni.Nem tartom valami szép látványnak ha egy lánynak olyan a keze.Dehogy ilyenért kidobni valakit...Bele se merek gondolni,mi lesz veletek,ha valami komolyabb probléma is felmerül majd a kapcsolatotokban,ha te már ennyiért is kidobnád.Hát nem lesz hosszú kapcsolat ez,az tuti.
2012. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyen kib@szott álszentek! Rengeteg nő képes a pasijával leszedetni a szőrt a teste nagy részéről mert nem tettszik neki, egy FÉRFI TESTRŐL!!! Ő csak úgy tűrje el, hogy a barátnője szőrösebb mint sok férfi?? Igen is van az a szint ami után már nem lehet egy kézlegyintéssel azt mondani, hogy ez a természetes. Bezzeg a mellét a nők többsége megcsináltatná egy komoly műtét árán is pedig arra aztán tényleg igen ritka esetben van tényleg szükség.
2012. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne tűrje..Legfeljebb szakítanak.Nekem pl az nem tetszik ha egy srácnak szőrös a mellkasa.(Máshol legyen szőre.)Ha a barátomnak olyan lenne,lehet szólnék,hogy nekem csupaszon jobban tetszik.De ha nem akarja leszedni,hát jó,belenyugszom.Ilyenért én nem dobnám ki azt akit szeretek..
2012. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Na igen, ez az amiben nem változtatnék, ha egyszer nem akarok, valami ilyesmiről beszéltem.

Én szerencsés vagyok, mert a kezeimen nem valami dús a szőr, az sem látszik, mert világos, de éppen elég macera az intim területeket, a lábaimat, és a hónaljamat szőrteleníteni, nem vágyom többre.

Pl a combjaimat sem szoktam mutogatni, világos rajta a szőrt, azt sem szoktam leszedni, ha kérne rá a párom, sem tenném...


Ezzel szemben a kedves "álszent dumás" válaszolónak üzenem, hogy én sosem kértem a páromtól, hogy szőrtelenítse magát. Saját igénye, hogy az intim területeken, hónaljon szőrtelenítsen és mellkason is megszokta már, azt sem kértem tőle soha és ha nem szőrtelenítené, akkor sem kérném! Az meg, hogy hónaljban ne legyen dzsumbuj, szerintem abszolút elvárható kérés azért cserébe, hogy nekem sincs pl. Vagy is remélem érthető...

2012. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!