Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy kérjem meg a barátnőm kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

Persze, nem tuti tippeket várok, de ötleteket, amikből esetleg meríthetek:)


Az eredeti terv az lett volna, hogy folyami kagylóból csináltatok ékszerdobozt és egy amolyan belsős poénként adom oda neki.. a kagylóhéjakat be is szereztem még tavaly nyáron.. de most, hogy eljött volna az ideje látom csak, hogy a kagylók hát.. lebomlottak. Mármint a héjak lepattogzottak, elkoptak, felrepedeztek.. szóval csúnya, használhatatlan lett, úgyhogy valami mást kell kitalálnom


Gyűrű nem kell, már hordunk egyet, de valami jelképeset (mint pl az ékszertartó lett volna) azért én szeretnék.


Arra sincs igény, hogy család meg barátok ott legyenek, mi inkább egymás között szeretnénk az ilyet.. persze lehet nyílt helyen ahol vannak mások is, de nem direkt közönséggel.


Szóval ötletek?



2017. jan. 4. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Anyukátok jeggyűrűét hordjátok?
2017. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerezz új kagylókat?
2017. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem anyukánk gyűrűjét hordjuk, de kb 1 éve csináltattunk saját gyűrűt. Ugyanolyan mintázatú ezüst gyűrű mindkettőnk kezén. Neki nincs igénye még egy gyűrűt hordani, max majd a karikagyűrűt, ha eljön az ideje, de azt meg együtt választjuk.


Januárban viszonylag nehézkes a Tiszából szerezni kagylót úgy, hogy 150 km-re van innen a folyó:D Illetve így belegondolva, ha egy év alatt ílyen csúnyán tropára bomlik az egész, azkkor nem is volt jó ötlet.

2017. jan. 4. 16:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni dekor kagylokat amik nem bomlanak le.
2017. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelkepkent a meglevo gyurukbe belegravirozhatnatok a datumot, vagy egymas nevet, ilyesmi. Megkerni pedig, te ismered a baratnodet, de nekem januarban igen romantikus lenne egy esti seta a hoesesben, szep lenne, ha nem csak eloallnal a kerdessel, hanem a kapcsolatotokra terelned elotte a szot. Elmondanad, hogy o a legjobb, ami eddig tortent veled, hogy szereted, es ugy erzed mellette revbe ertel, es mar nem akarsz tovabb hajozni, vagy legalabbis marcsak vele gyutt, vagy valami hasonlo szoveget. Lenyeg, hogy igaz legyen es szivbol jojjon.
2017. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elcsórnám tőle a gyűrűjét mondjuk álmában vagy valami trükkös módon, és hagynám, hogy bánkódjon amiatt, hogy "elveszett"...mondjuk 1-2 napig.


Aztán bedobnám, hogy vigasztalásként elviszem mondjuk a kedvenc helyére kajálni, hátha jobb kedve lesz...

Ott meg előre leszervezném, hogy legyen lefoglalva az asztal, legyen mondjuk az asztalon a kedvenc virágából pár szál, és akkor mondjuk a felszolgáló esetleg a kajával együtt felszolgálhatná a gyűrűjét is egy szép ékszerdobozban, vagy te veszed elő vagy bármi...:)


De az tuti, hogy az elveszettnek hitt gyűrűjét, ha viszontlátja, biztos nagy boldogságot okozol, plusz, hogy megkéred a kezét...elfog alélni :)


Aztán persze lehet kupán vág, hogy "hogy tehettél ilyet?", de szerintem megéri. :)


28/N

2017. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez ugrott be, hogy a már meglevő gyűrűvel kéne megkérni. Nekem tetszene, amit az előző írt. :D
2017. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez a gyűrűs jó ötlet, de sajnos kivitelezhetetlen.

Ugyanis soha, egy pillanatra sem veszi le..:D

Ha eltűnne, gyanítom nem simán elszontyolodna, hanem napokig bőgne.. azért az szerintem nem tenne jót:S


Közben puhatolóztam.. esetleg valami nyakláncot el tudna képzelni ecélból. Sima dísztárgyat, akár a szép ékszertartó nem lenne jó, mert nem hordhatja, nem érintkezik vele mindig


Köszönöm a válaszokat, mennek a zöldek!

Ha vannak mégg ötletek, szeretettel várom!:)

2017. jan. 11. 12:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kagylós jó ötlet volt. Vehetnél mondjuk ilyen kis kagylót porcelánból, üvegből, amibe gravíroztatsz, stb. Más anyagból is lehet szép kagyló-ékszertartód :)
2017. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ok, jelenleg ott tartok, hogy nyaklánc lesz:D

Tudnátok visszafogott, nem túl csicsás, de szép nyakláncokat mutatni kb 5ezer forint környékén?

Barátnőm ha hord, akkor általában olyan nyakláncokat hord, amik bőrszíjon mondjuk ilyen égetett kerámia vagy hogy hívják, vagy kézműves ékszerek

Viszont erre azért valami extrább kellene, szóval ne bőrszíjas legyen

Eeelvileg arany nyakláncot nem szeret hordani (van neki, kb egyszer ha láttam rajta) mert fél, hogy elhagyja... de talán még belefér


Szóval, lányok! Ha nyaklánccal kérnék meg a kezeteket.. nyakatokat:D akkor milyen legyen az? (most a ti személyes tetszésetekre vagyok kíváncsi, nem arra, hogy találjátok ki, hogy a barátnőmnek mi tetszhet!)

2017. jan. 14. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!