Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy kérjem meg a barátnőm kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

Persze, nem tuti tippeket várok, de ötleteket, amikből esetleg meríthetek:)


Az eredeti terv az lett volna, hogy folyami kagylóból csináltatok ékszerdobozt és egy amolyan belsős poénként adom oda neki.. a kagylóhéjakat be is szereztem még tavaly nyáron.. de most, hogy eljött volna az ideje látom csak, hogy a kagylók hát.. lebomlottak. Mármint a héjak lepattogzottak, elkoptak, felrepedeztek.. szóval csúnya, használhatatlan lett, úgyhogy valami mást kell kitalálnom


Gyűrű nem kell, már hordunk egyet, de valami jelképeset (mint pl az ékszertartó lett volna) azért én szeretnék.


Arra sincs igény, hogy család meg barátok ott legyenek, mi inkább egymás között szeretnénk az ilyet.. persze lehet nyílt helyen ahol vannak mások is, de nem direkt közönséggel.


Szóval ötletek?



2017. jan. 4. 15:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen, csak az ő stílusát idézze. Nekem nagyon tetszene pl egy indamintás nyaklánc-ezüst, vagy fehér arany, a sárga aranyat nem szeretem
2017. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vékony arany vagy ezüst láncon filigrán kis medál. Egy egyszerűbb kővel, vagy pl egy levelet, kagylót, virágot, madarat ábrázoló. Én azt mondanám ne legyen nagyon határozott stílusa, hiszen jó esetben állandóan vagy nagyon sokszor hordani fogja, és olyan kellene, ami (majdnem) minden ruhájához illik. Valami klasszikus, letisztult.
2017. jan. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!