Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy zajlik egy olyan esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy olyan esküvő ahol az ara várandós?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő: Várandós vagyok a második gyerkőccel és még nem vagyunk házasok!

Most szeretnénk hivatalossá tenni, hogy együtt vagyunk.

A probléma az, hogy én kizárólag egy szűk családi ebéddel egybekötött NEM MULATÓS Polgári szertartásos esküvőt szeretnék.Eddig a párom is így akarta de anyós jelölt és az anyja állandóan leakarják beszélni.

Nem akarok semmilyen nagy felhajtást. De a párom családja nagyot szeretne. Megakarnak hívni olyan embereket akikkel jó ha egy évben egyszer beszélgetnek...csak azért mert anno őket is hívták a gyerekeik lagzijába és VÁRJÁK VISSZA A PÉNNZT , AMIT ŐK AJÁNDÉKBA vittek.Jó ez, hogy rám erőszakolják? A mi esküvőnk miért nem lehet olyan amilyet én akarok? Vagy van beleszólásuk a szülőknek és nagyszülőknek?

Az lenne a kérdésem még, hogy milyen szokások vannak olyan esküvőkön ahol az ara várandós (6 hónap)?

Egy meghitt, szűk ebédre gondoltam...semmi többre! Ugyanis én biztosan nem fogok táncikálni, viszont ha a családon kívül rokonok is jönnek gondolom kellene mulatni.

Leírná az akinek volt hasonló esküvője, hogy hogyan zajlott?


2017. jan. 5. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ha terhes, ha nem, a nő és a férfi dönt a saját esküvőjéről, hisz ti fizetitek,nem? ha nem, akkor persze ők döntenek.


én nem akarnék nagy bulit terhesen, nem biztos, hogy bírnám.

2017. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremnek volt, tök ugyanúgy zajlott mint bármelyik másik lagzi. igaz, nem mindenórás volt. Nincsenek külön szokások a terhes menyasszony miatt.
2017. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak riogatni.

A legutóbbi esküvő, ahol a menyasszony 6 hónapos kismama volt, sajnos úgy végződött, hogy a nagy táncikálásnak meg a megterhelésnek hála beindult a koraszülés. :(

A baj az, hogy az ilyen rokonoknak te azt hiába po.fázod majd, hogy picit pihennél, mert keményedik a hasad, meg nem akarsz menyasszonytáncot, meg nem akarsz mindenkivel táncolni, stb. Eleve van egy jó adag izgalom a levegőben, mindenki stresszel, hogy minden rendben menjen.


Abban is teljesen igazad van, hogy a ti esküvőtök olyan legyen, amilyet ti akartok. Gondolom, nem ők fizetik, úgyhogy nincs joguk beleszülni.


Vendégként egy esküvőn teljes más, de a menyasszonyt szét fogja cincálni a rokonság, arra azért készülj fel.

2017. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem ők fizetik, viszont ő örökölte meg a párom az apai nagyszülői házat. Amit mi felújítottunk és élünk benne.Igaz nincs a nevén... de lehet emiatt érzik,hogy joguk van beleszólni.
2017. jan. 5. 16:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
off de minek újítgattok házat, ami nincs a nevén?
2017. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azért mert szerintük drága az átíratás. Mikor a párom elkezdte újítani 7-8éve akkor még én nem voltam neki. Együtt fejeztük be... én azt hittem az övé,nem.is firtattam.Egy családi vita során kiderült hogy csak akkor lesz az övé ha apósom meghal.

3 éve gyűjtögetünk, hogy egyszer saját lakást tudjunk venni. Mert ki nem fizeti senki nekünk amit eddig ebbe a házba fektettünk.

2017. jan. 5. 16:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

jesszus remek család.

kérdezzetek meg egy ügyvédet!

2017. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi már ebbe beletörődtünk, nem akarunk semmit. Úgy vesszük mintha albérletben lennénk amit előre fizettünk.Egyszer csak összegyűlik annyi, hogy elmenjünk.
2017. jan. 5. 16:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha várandósan lenne az esküvőm, én se akarnék nagy felhajtást. Hívjatok meg pár rokont, oké, de csak egy ebéd/vacsora a szertartás után, esetleg koccintás, és szevasz. Vagy szereljétek le az anyóst azzal, hogy nem fér bele a keretbe. Ha nagyobbat akar, akkor azt csinálja meg magának.


Igenis a ti esküvőtök, olyan legyen, amilyennek szeretnétek. Főleg, hogy várandós vagy, nehogy már elvárás legyen hajnalig táncolni.

2017. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos família.

A helyedben tartanék titokban egy kis szertartást, elég a két tanú, ti, a közös gyerek, utána elmentek egy étterembe, és pont olyan hivatalosan és érvényesen házasok vagytok, mint ha ott az egész rokonság.


Aztán utólag már lehet reklamálni, hogy mit kellett volna.


Veszekedés mindenképpen lesz, azt már úgyse lehet elkerülni.


Beleszólása meg annak van, akinek hagyjátok! A párod állítsa le a rokonságát.


Felénk az a szokás, ha várandós az ara, hogy szűk családi és baráti körben kis, hangulatos polgári szertartás, utána egy vacsora a helyi étteremben (hogy ne a kismamának kelljen 20

2017. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!