Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit több, mint egy éve vagyunk házasok a férjemmel. Különböző okok miatt nem volt szép esküvőnk, csak bementünk két tanúval aláírni a papírokat. Ez nekem azóta is rossz szájízt okoz, mert nem akartam nagy parasztlagzit, de úgy voltam vele, hogy mégis csak összekötöm az életem a párommal, jó lett volna kicsit megünnepelni, de nem így alakult.

Legkésőbb az évfordulónkig lettem volna hajlandó bepótolni. Ezt a férjem is nagyon jól tudta. Nem történt meg, így bánkódva ugyan, de belenyugodtam, hogy nem lesz.

Ennek örömére a férjem egy hete előállt azzal, hogy tavasszal tartsunk esküvőt.(egyházi még nem volt, de ő eleve nem is vallásos, szóval neki ez kimaradt a dologból, csak lagzit akar)

Amit én eleve szerettem volna azt továbbra sem akarja, nagy lagzit akar mindennel...

Valahol még talán szeretném is, mert tényleg baromi rosszul esik, hogy ennyi sem jutott(egyébként sem volt szép életem, azóta is borzasztó egyszerűen élünk, még egy étteremben sem voltunk még soha), de ez, hogy csak a semmire tartsunk lagzit, csak felesleges pénzkidobás lenne úgy érzem.

Meg már házasok vagyunk, mindenki tudja és ha még az egyházi sem lenne meg akkor meg egyáltalán mire fel?

Sajnos nem túl kompromisszumképes, és nagyon szeretné.


Ti belemennétek így,vagy inkább hagynátok és leélnétek az életetek esküvő(vagy egyáltalán egy aznapi fotó)nélkül?


Bocsánat amiért hosszú lett, köszönöm, ha válaszol valaki



2017. jan. 12. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Megfordítom. Miért ne tartanátok? De szerintem is jó lenne a templom után, mert ahogy te is írod, így nincs sok értelme.
2017. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Neked akar örömöt okozni, hogy megkapd, amire vágysz.

Most pedig ez se tetszik.


Akkor kellett volna csinálni egy kézfogót, szűk családi körben, fotókkal, stb. Utólag úgyse lesz ugyanolyan.

Az a fontos, hogy a házasság boldog legyen, nem az, hogy milyen volt a lagzi.

A helyetekben inkább gyűjtögetnék arra, hogy az ötödik évfordulót megünnepeljem, vagy elmenjünk nyáron nászútra. Ez a "pót esküvő" nem fogja csillapítani a rossz érzésed.

2017. jan. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek, nekem is csak ez lenne a probléma, hogy egyházi legyen akkor már mert csak úgy a semmire nincs értelme.


Második. Abban hogy nem volt elsőre rendes esküvőnk, nekem annyi hibám volt hogy végül hozzámentem. Ezen kívül viszont tövig az ő hibája volt hogy nem tartottuk meg. A családja nem itt él, idejönni sem tudnak, az enyém meg állandóan háborúzik és nem azok a fajták akik kibírnak egy órát együtt...


Az én elképzelésem annyi volt, hogy legyünk normális ruhában (nekünk farmer-póló volt és kicsit gáz hogy a szürke nadrágkosztümben már túlöltözött az anyakönyvvezető...) és utána a legközelebbi barátokkal menjünk, csináljunk pár képet (mobillal is teljesen megfelelt volna) aztán menjünk el valahova együtt bulizni.

Én max ennyit szeretnék mert hiába szeretek szerepelni, ez nekem sokkal személyesebb mintsem megosszam egy rakás fél-és vadidegennel ahogy most kitalálta.

2017. jan. 13. 09:22
 4/9 A kérdező kommentje:

És igen ezt így már elmondtam neki, nem hajlandó megérteni.

És nem csak a család az oka hogy nem volt megtartva.

És őszintén, boldog a házasságunk, ami kell az megvan, de azért had essen kicsit rosszul, ha még ennyi nagy pillanat sem jut.

2017. jan. 13. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egyházi szertartást akartok? Ha nem vagytok vallásosak, egy szertartásvezető is gyönyörű szertartást tud tartani. Ha nem akarsz nagy lagzit,akkor legyen ott az a pár barát, akit szeretnétek, utána üljetek be egy étterembe. Ha esetleg a költségvetésbe belefér: dj. 100 alatt lehet találni, és egy saját, szupi kis bulitok lehet. Ha nem akarsz nagy lagzit, ne legyen, mert nem fogod magad jól érezni.
2017. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a röhej hogy a családja vallásos, és nekik elő is adja, hogy ő is az, nem akar nekik csalódást okozni. Én pedig tényleg vallásos vagyok ezért külön zavart hogy nem volt hajlandó az egyházira "mert minek".

Anélkül ezt a nagyvilági f.aszverést (bocsánat de máshogy nem tudom érzékletesebben kifejezni hogy olyan embereket akar elhívni akikkel van hogy még az életben nem beszélt, nem rokon, semmi köze hozzá de hogy ugyanaz a közösség és jaj, meg ha nem hívja akkor is jön...) szóval ezt meg akkor minek?

2017. jan. 15. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű ez egy pillanat és nem akàrmilyen az ember tàrsas lény és szereti megosztani legalàbb a csalàdtagokkal baràtokkal ezt a nem mindennapi eseményt sztem is ez a normàlis !Akàrmilyen esküvőn voltam szinte mindig kaptam képeket csalàdtagoktol és jol esett és legalàbb a részese lehettem !A pàrod ennyire sem képes pedig ez az alap ilyenkor fêlre kêne neki tenni ezeket a nem hétköznapi felfogàsàt és legalàbb a te kedvedért megtenné !Sztem ne hagyd annyiba a dolgot mert mi lessz később akkor is minden ugy lessz ahogy ő akarja te meg bólogass neki na nee!Ez viccnek is rossz !
2017. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es valószinű persze itt is az lett amit a párja szerett és nem a felesége kedvébe akart jàrni akkor csinàlt volna képeket intézkedett volna vagy meghívta volna a baràtokat legalàbb !
2017. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt eddig.

Helyzetjelentés pedig az, hogy valószínűleg semmi sem lesz az egészből fene tudja, hogy ez jó vagy rossz.

Folyamatosan kardoskodott a bazi nagy lagzijához amitől engem kiver a víz(mert neki hotel nagyterme kell, meg sorfal virágszirmot hajigáló fiúkból-lányokból, meg profi énekes, meg 300 ember). Mire én közöltem, hogy ezt nem vagyok hajlandó megcsinálni, épp elég volt egy elrontott esküvő, nem akarok mégegyet ami ráadásul még jó drága is.(többek közt most azért akar ilyet, mert haverjának is most volt és majd egy lakás árát verték el rá, az már nem tűnik fel neki, hogy azóta is röhögnek a páron, mert már rég házasok, a menyasszony külsejét világi szinten csűrték el szegénynek, ruháját detto, majdan a 10 millás esküvő után hazamentek az albérletbe...).


Most meg van sértve, meg nekem nincs ízlésem és stílusom, és kijelentette, hogy akkor őt nem érdekli, én szervezzek olyat amilyet akarok, neki meg legyen meglepetés akkor amikor megérkezik rá...

2017. febr. 24. 22:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!