Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy oldottátok meg olcsón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldottátok meg olcsón és szépen, hogy az esküvői meghívóitok névre szóljanak?

Figyelt kérdés

Példák, hogy mire gondolok:

Meghívó Kis József és családja részére

Kovács Béla és párja részére

Tóth Lili és kísérője részére

...

A legtöbb cég "egyenmeghívókat" nyomtat. A jegyespár nevei rajta vannak, de amúgy semmi személyes.


Kézzel ráírva nem tudom, hogyan mutatna....



#esküvő #meghívó #barkácsolás #spórolás #kreatív #személyes meghívó #névre szóló meghívó
2017. jan. 24. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Írjátok a borítékra, akár kézzel. Az személyes.
2017. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs a kézzel írással, ha elfogadható minőségű a kézírásotok.
2017. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Word körlevél.

Mi nyomtattunk meghívót. Kettőnk fotója, kis idézet, szép selyemfényű névjegykártya papírra nyomtatva, virágos keretben.

Sokkal olcsóbb volt, mint ha rendeljük, azóta több ismerős is kért tőlünk hasonlót.

2017. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

gyakran készítek meghívót a család fiataljai számára, és technikailag megoldható számomra, hogy akár 50 féle is legyen, de nincs értelme.

Főleg olyant írni, hogy Tóth Lili és kísérője.... ha nem tudod a nevét egy meghívottnak, az szerintem elég ciki. Én úgy szoktam, hogy négy féle készül: tegeződős, magázódós, egyesszámú és többeszszámú. Ez, szerintem így már elég személyes, ha nem úgy kezdődik a meghívó, hogy "Tisztelettel meghívjuk Önt és kedves családját"

Én nem szeretnék olyan látni a meghívónkon, hogy Kovács Béla és párja (feltételezve, hogy engem Kovács Bélának hívnak) magyarul: lebeszéllek róla, hogy így írd. És tényleg nagyon suta tud lenni a kézzel írt szöveg egy meghívón.

2017. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Magam nyomtam őket. Mondjuk az ilyen hülyeségeket, hogy Word felejtsétek el, azzal szépet az életben nem fogtok csinálni.
2017. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt, hogy kísérője, akkor írnám, ha nincs párja, és hozhat akit szeretne (barátnő, tesó, stb.)

2017. jan. 25. 01:01
 7/16 A kérdező kommentje:
A párom rondán ír, én pedig gyerekesen.
2017. jan. 25. 01:02
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves 5. válaszoló! Te milyen programmal készítetted el? Nyomtad= sima otthoni nyomtató, vagy nyomda?
2017. jan. 25. 01:04
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló! (aki lebeszél :) )

Ismersz olyan embert vagy céget, aki vállal többfélét 300 Ft/ db ár körül? Vagy esetleg olcsóbban.


Példának írtam ezeket. Ráírnám szívem szerint az 5 fős család tagjait is egyenként.

De a párokat mindenképpen.

Amit néztem, abban az áruházban 2990 Ft a tervezési költség, és x Ft / db a nyomtatási ár. Gondolom ha mind különböző, akkor darabonként lenne a tervezési költség.

2017. jan. 25. 01:09
 10/16 A kérdező kommentje:
Mennyire tartjátok bénának, hogy "zsebeket" vágatunk az egyforma meghívókra, és külön kinyomtattatjuk a neveket, majd bebújtatjuk a papírcsík két végét a két zsebbe, úgy, hogy a teljes név/nevek látszódjanak ?
2017. jan. 25. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!