Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Könyvelőket kérdeznék, akik...

Könyvelőket kérdeznék, akik nem munkahelyen, hanem magánvállalkozásban könyvelnek. Hogyan oldottátok meg a szülés utáni helyettesítést? Főleg ha mondjuk az első félévben, a zárási időszakban szültetek?

Figyelt kérdés

Ki helyettesített titeket a munkában azalatt az első pár hónap alatt, ki végezte a könyvelést és a bevallásokat, és ki tartotta a kapcsolatot az ügyfelekkel? Ha másik könyvelőhöz irányítottátok őket (pl. egyéni vállalkozókat), akkor később visszajöttek, vagy maradtak az újnál?

Január elején fogok szülni, és nem szeretném elveszíteni az ügyfeleket.



2014. júl. 26. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt egy társam,ketten vittük a könyvelést. a barátnőm szülni ment, de kb 1,5 hónapot maradt ki, addig nehezen, nagyon sok munkával de egyedül vittem a vállalkozást. utána már vitte ő is haza szépen a munkát,és baba mellett amikor volt ideje akkor dolgozott. kb 2 hónappal később ugyanannyit dolgozott mint előtte, csak nem bent az irodában,hanem otthon. nagymama segítette, első gyerek volt, nyugodt baba, így tudott dolgozni baba mellett is
2014. júl. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a választ, ez is segítség, hogy nagyjából akkor 1,5 hónappal lehet számolni. Itthon én is fogok tudni dolgozni, annyival komplikáltabb a helyzet, hogy pont január elején szülök, így a február 25-ös e.v. zárást esélytelen, hogy én készítsem el. Pedig 10-en vannak csak, nem is nagyok, de ahogy olvastam, az első 6 hét a túlélésről szól. Majd megkérek valakit, hogy - pénzért - segítsen.


Ha van még valakinek tapasztalata, szívesen fogadom! :)

2014. júl. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!