Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyedülálló anyaként mihez...

Egyedülálló anyaként mihez kezdjek, esetleg saját vállalkozás? Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

sajnos nincs szakmám, tapasztalatom van kereskedelmi, könyhai munka területén,jól beszélek németül.Mindenképpen Magyarországon keresek munkát,(komárom megyében) ill- vállalkozási ötletet elöre is köszi

(?)


2014. ápr. 6. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nincs szakmád? Csak sima gimnáziumi érettségid van? A tapasztalat nem rossz, a német meg külön jó, hogy van. Esetleg pincér éttermben? Felszolgáló? :)


Miféle kereskedelmi tapasztalat amiről írsz? Konkrétabban? És a konyhai munka mit takar?

2014. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Anyukám is egyedülálló van 3 testvérem. Anyu "csak" 18 órát dolgozik végig a napból...
2014. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem végeztem el az iskolákat amiket elkezdtem,mert

abban az idöben nem láttam értelmét. ..,talán lázadásból ,kitudja.


Jártam kereskedelmibe ,esti gimibe is.. de nem végeztem el egyiket sem. Ennek ellenére dolgoztam eladóként boltban,piacoztam is néhány évig alkalmazottként. Konyhai tapasztalatom : nagyüzemi konyhában kisegítöként, iskolai büfében hidegkonyha elökészítésében ,és kiszolgálásban van gyakorlatom,pénztárkezelésben is..Az utóbbi munkakörök Németországban... Szeretnék munkát találni, ötleteket várok.

Elöre is köszönöm

2014. ápr. 6. 21:12
 4/9 A kérdező kommentje:

ja és nem szeretnék 18 órát dolgozni...


kedves válaszoló ..anyukád mit csinál ennyi ideig?

2014. ápr. 6. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Tescoba árú feltöltött általában keresnek. Vállalkozást abban érdemes indítani amihez értesz, ha nem értesz semmihez akkor az halálra van ítélve.
2014. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

milyen lenne lángost sütni? ahhoz jól értek


nem tudom mi kell hozzá sajnos

2014. ápr. 6. 22:12
 7/9 A kérdező kommentje:
mennyit keres kb egy ilyen árufeltöltö?
2014. ápr. 6. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mielőtt beleugranál egy vállalkozásba úgy, hogy sem ötleted, sem alapvető adminisztrációs tudásod nincs hozzá, inkább kezdd azzal, hogy befejezed az egyik iskolát.

Nem tudom, mennyi idős lehetsz, de tanulni sosem késő és egy értettségi estin, felnőtt iskolában nem egy nagy dolog.

Végzettség nélkül tényleg nagyon halálra van ítélve minden ötlet- a lángos meg szerintem elég szezonális dolog, nem?


Ha regisztrált munkanélküli vagy, akkor lehetséges, hogy támogatják is valamilyen módon az első szakmád megszerzését vagy a megkezdett iskoláid befejezését.


Minden jót: egy másik egyedülálló édesanya, aki folyamatosan tanul :)

2014. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jól hangzik a tanulás, mellette azét kéne dolgozni valamit
2014. ápr. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!