Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire divat ma Magyarország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire divat ma Magyarországon az "amerikai" stílusú esküvő?

Figyelt kérdés
Én személy szerint rosszul vagyok mindenféle magyar mulatós, vagy cigányzenétől. Emiatt érdekelne, h. mennyire divat itthon az a fajta esküvő, amikor csak valami lágyabb zene szól (mondjuk jazz), egy vacsora van és kész.
2010. máj. 6. 18:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
33%

Remélem semennyire,szerintem borzalmas.Egyrészt, mert Magyarországon a magyar szokásokat kövessük, és ne helyettesítsük amerikai kultúrszennyel, másrészt pedig úgy tűnik, hogy minél hamarabb túl akarsz lenni rajta...

Őszintén szólva egy ilyen esküvő...ciki

2010. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, nem válasz lesz a kérdésedre, de:

Én úgy gondolom, hogy a te esküvőd, a te napod. Ha te olyat szeretnél, miért ne? Merj különbözni.

2010. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem a divat számít, hanem mi a szimpatikusabb nektek.

Második esküvőnk ilyen volt.

Sok boldogságot!

2010. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
37%
Biztos sok mindenkinek nem tetszik, de egyetértek az elsővel.
2010. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%

Egyre inkább elterjedtebb! De nem nézel tv-t, veszel bulvárújságokat?? Tele van ilyen hírekkel!

Én is utálom, sosem szerettem a hagyományos magyar lagzikat.Én már akkor más stílusú esküvőt akartam, amikor ez az amerikai még nem is volt "divat" itthon!

Egyébként meg nem divat szerint kell esküdni, hanem ahogy neked/nektek jó!

Anyukám mindig azt mondta, hogy felesleges pénzkidobás, elég egy állófogadás, aztán jól van!

És igaza van....elköltenek rá sokszor milliókat, de minek? Egy nap és kész!

Azt meg ugye nem is kell bemutatni, hogy a házasságok hány százaléka végződik válással!

De barátnőm pl. úgy házasodott össze a párjával, hogy csak ők voltak ott, utcáról berendelt tanúk!

Aztán este elmentek vacsorázni kettesben, egy hétre rá pedig a családdal!

Így is nagyon boldogok!

2010. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
A te napod, olyan legyen amilyennek szeretnéd. Ne feszengj azért mert a lagzi lajcsi a szokás.
2010. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Az a bajom, h. nem szeretem a mulatós zenét, szerintem túl közönséges, vagy nem tudom. Nem szórakoztat. És filmekben láttam csak, h. ilyen lágyabb zene mellett van a vacsora, meg az egész délutáni felhajtás. nekem ez nagyon tetszik. Csak az a baj, h. a rokonaimnak nem biztos, h. bejönne a dolog. Viszont milyen saját esküvő az, ahol én nem érzem jól magam? A párom azt mondta, h. olyan lesz, amilyet én akarok. De nem tudok dönteni.
2010. máj. 6. 18:31
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy gondolom, hogy attól, hogy valaki Magyarorszégon él, még nem kell agész éjjel cigányzenére táncolnia, meg a "bubámárá"-ra vonatoznia, ha nem akar. Mellesleg megjegyzem, ez nem magyar szokás, hanem egy bizonyos társadalmi réteg szokása, az utÓbbi 20-30 évben. És ezt értékítélet nélkül írom. 60-70 éve (ami a minimum időtartam, hogy népszokásrül beszélhessünk) még egyáltalán nem így zajlott az esküvő.

Ha a kérdező nem akar, akkor nem kell hangos dínomdánomban ünnepelnie az esküvőjét.

Sok mindennel nem értek egyet az amerikai "kúltúrát" illetően, de azt speciel nem értem, hogy miért kultúrszenny, ha valaki csendesebb, szolidabb esküvőt szeretne, annak ellenére, hogy magyarországi.

2010. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

szia

a mi esküvőnk 2001-ben volt

kb 40 vendég volt ott, egy hangulatos vendéglőben volt a vacsi, lágy zene mellett

a visszajelzések pozitívak voltak

2010. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Ha a rokonoknak nem tetszik, majd hazamennek :) De mindenképp olyat csinálj, amilyen neked és a párodnak is tetszik.
2010. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!