Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mennyit ér egy esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit ér egy esküvő?

Figyelt kérdés

Most tervezzük az esküvőnket és nem igazán tudjuk eldönteni, hogy megérné-e nekünk 1 napra 1-2-3 milliót elkölteni. Természetesen nem azt várom, hogy helyettünk bárki is döntsön, de azért elgondolkoztatott ez a téma és kíváncsi lennék, hogy másnak mennyit ért? Elég volt nektek pár tízezres polgári kéttanús vagy kis létszámú párszázezres avagy megérte-e szerintetek (nem anyagilag, érzelmileg) a nagy milliós? Akinek még nem volt esküvője az hogy gondolja?



Hozzátenném, hogy pénzt nem vagyunk hajlandóak elfogadni a saját bulinkra senkitől szóval nem "visszatérülős" lesz, értsd nincs ajándékpénz.



2017. febr. 17. 16:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Semennyit,úgyis válás lesz a vége!!
2017. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2%
Egyáltalán hogyan lehet 1-2-3 milliót elkölteni rá? :D
2017. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Én nem szeretnék nagy esküvőt, nem is elsősorban az anyagiak miatt, hanem eleve nem szeretem a tömeget, a felhajtást. De azt a pénzt is szívesebben fektetném a lakásunkba, egy utazásba, stb.

Templomi esküvőt sem szeretnénk. A terv a papír aláírása, aztán egy ebéd/vacsora a szűkebb családdal, barátokkal.

2017. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Elfogult vagyok, mert én nem szeretnék soha esküvőt, úgyhogy nekem a csendes, két tanúval jönne be a legjobban. Semmi felhajtás, fél óra és kész is.

Kettőtöktől függ leginkább, ha ti nagy bulit szeretnétek sok emberrel, akkor később nyilván arra lesz jó visszaemlékezni, ha viszont nem vagytok oda a felhajtásért, akkor meg örültök később, hogy milyen kis meghitt, családias volt.

2017. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

Nehéz kérdés. Nekünk anyagilag "megérte", tehát visszajött a ráköltött pénz. Meg jó buli is volt.

De így sok év távlatából már nem vállalnám be.

2017. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Mi is kis létszámú esküvőt terveztünk, mivel mi szerettük volna állni az egészet.


De a család közbeszólt, így kicsit nagyobb lett, mint terveztük, de nem bántuk meg.


Az árba besegítettek, de abban egyeztünk meg, hogy amikor az öcsémre kerül a sor, ugyanennyi összeggel, amivel kisegítettek (igaz, ajándéknak szánták), mi is visszaadjuk, csak, így mentünk bele a nagyobb létszámba.


Nekünk a polgári is külső helyszínen volt és volt szobájuk a távolabbról érkező vendégeknek is és volt templomi szertartásunk is és vacsora meg állófogadás is.


Nekünk nagyon szép emlék maradt, igaz így 9000.000 Ft körül lett a vége, de megérte. Legalább is a család és barátok szerint is.


Jó volt, hogy együtt volt a teljes család és baráti kör is.


Utólag, mi sem bántuk meg, hisz a nagy napon velünk volt mindenki és egyszer élünk. ;)

2017. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
* Jajj, egy 0-val kevesebb! :D
2017. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Nincs az a pénz amennyiért rá lehetne venni...
2017. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Én is sajnálom ilyenre a pénzt, de érdekes módon a párom- aki a férfi mondta azt, hogy az esküvő egy nagy pillanat száminkra és ő nem szeretne ezen az eseményen spórolni, meg hogy minek dolgozik az ember és hajtja ki a belét, ha utána egy ilyet nem tud önfeledten élvezni.

Talán valamilyen szinten igaza van :) Bár az biztos, hogy nem fogok többszázezres menyasszonyi ruhát venni, nevetséges, milyen árak vannak. Sminkelni is nagyon szépen tudok magamnak stb.

2017. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Ha pénzt nem vagytok hajlandóak elfogadni, úgy elég húzós tud lenni. 50-50 fővel számolva, nem ússzátok meg 2millió alatt.


Hogy megéri-e, azt Nektek kell tudni. Ha lenne párom, és el akarnám venni, nekem megérné, főleg, ha tudnám, hogy őt ez boldoggá teszi. Végülis jó esetben ilyen csak egyszer történik az emberrel az életben. Annyi butaságra ad ki pénzt az ember, nem pont ezen spórolnék, az biztos.

2017. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!