Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hamarosan itt az esküvőm, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan itt az esküvőm, az unokatestvéreimmel nem tartom a kapcsolatot, meg a rokonság azon ágával sem. A szülőkkel nincs bajom. Legszivesebben nem hivnam meg oket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Edesapam felhaborodotth mi az h nem hivnam meg, inkabb el sem jonne, milyen égő ez igy. Konyorgom, nem is keresnek, az egyik lany meg olyan feltekenynek nez ki, hogy multkor meg se akart allni koszonni nekem, csoda h nem kopott le gondolatban.

A szuleit kedvelem ok rendesek, de nem beszelek se velul, se a tobbi rokonnal. Szivesebben hivnam meg helyettuk 4 ismerosomet, akiket szivesen is latnek. Feleslegesnek latom azt a reszt meghivni. Amugy is limitalt aand ferohely, nem akarunk nagy eskuvot sem.


Mit gondoltok az ilyenrol?



2017. febr. 24. 08:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam, bocsanat ha kijavitotta valami masra.
2017. febr. 24. 08:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azt hivd,akit szivesen latnal!!Kiveve ha apud fizeti.
2017. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a "kivéve ha apud fizeti" dolog? Valahogy itt gyakorin azt olvasom, hogy ha más fizeti, akkor lehet a pár részére vacak az esküvő. Nem, nem lehet, ez a ti esküvőtök, akárki fizeti. Gondolom ha a szülők pénze van benne, akkor ők ajánlották fel, hogy fedezik a költségeket, meg egyébként is azt nektek adják, olyan esküvőre költitek, amilyenre ti szeretnétek, mert ez nem a fizető fél esküvője lesz, hanem a sajátotok. Nem feltétlenül az tudja jobban, aki a pénzt adja.


Egyébként anyagiaktól teljesen függetlenül, ha legszívesebben nem hívnád meg őket, akkor ne tedd. Én nem hívok meg az esküvőmre olyanokat, akiknek nem örülnék, akikkel nem beszélek már mióta vagy akikkel távoli a kapcsolatunk. 120 emberes tömegben még elvesznének, akkor még azt mondanám, hogy hát legyen, de ha egyébként is korlátozott a meghívható emberek száma, kis esküvőt szeretnétek, akkor teljesen felesleges olyanokra pazarolni a meghívást, akik nem értékelnék.

2017. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok.En szabolcsi vagyok,itt is divik h meghivunk minden rokont es mindenkit aki valaha is meghivott minket,fuggetlenul attol h milyen a viszony,rendszeres-e a kapcsolattartas stb.Az en szuleim is jottek azzal h mit illik es kit illene.Ezt elkerulendo mi fizettuk.Nem volt 100fos es nem jott utolag semmi panasz h miert nem hivtuk ezt vagy azt. DE! ha az oseim fizettek volna,nekem nem lett volna pofam az o kereseikre tojva csak azt hivni akit en akarok.
2017. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm sem hívta meg esküvőre azokat a rokonokat, akikkel egyáltalán nem tartanak kapcsolatot. Lett is sértődés. De mi változott? Semmi. Ugyanúgy nem tartják a kapcsolatot, mint azelőtt.
2017. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolso, en is erre gondoltam. Nem tartanank tovabbra se a kapcsolatot. Nem is latjuk egymast.

A parom fizeti igazabol szinte az egeszet, en ilyen aprosagokat fogok h magamnak ruha, stb. Az oroszlan reszet a parom allja, le tudja szervezni a vacsorat is ugy hogy jol jovunk ki.

En ugy vagyok vele hogy edesapam is fog bele adni penzt hogy tamogasson, de ha annyira latni akarja a rokomokat akkor az o reszuket allja. Ez igy most 5+3 főről van szo. Majdnem itallal meg mindennel ha nezzuk 80 ezer forint. Az mar szinte egy repulojegy ara.

2017. febr. 24. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem hívnám meg őket. Senki olyat akivel nem tartom rendszeresen a kapcsolatot. Az én férjem se hívta meg anno az unokatestvéreit, nagybácsit, annak 2. feleségét, nem tartja velük a kapcsolatot,én nem is ismertem őket, csak esküvő után találkoztam velük. Nekem meg nincsenek ilyen rokonaim, szóval nem volt ilyen gondom:) Amúgy a tesója sem hívta meg őket a saját esküvőjére, szóval családi vonás.

Aztán kapott egy megjegyzést, hogy miért volt titkos az esküvőnk:). Csak annyit mondott rá, hogy nem volt titkos, csak véges a rá fordított összeg. Ennyi.

2017. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!