Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Külföldi a jegyesem, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi a jegyesem, milyen programokat lehet csinálni az esküvő után, ahol mindkét család jól érzi magát?

Figyelt kérdés
20 meghívott van, sajnos nem érti egymást a két család. Lesz ebéd de utána nem tudom mit lehet csinálni, nem szeretnénk táncolós lagzit, csak estig lenne valami. Mivel lehet lekötni őket, h senki se unatkozzon?
2017. márc. 12. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nemzetiségű a jövendőbelid?

Mert nem azonos programokon érzi jól magát egy arab, egy japán, olasz, vagy egy busmannéger.

2017. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
norvég, ilyen jellegű különbség szerintem nincs
2017. márc. 12. 17:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogadj az estére egy norvég tolmácsot és ültesd a két család közé.

Főleg a pohárköszöntőknél van szerepe, de a házasságkötéshez amúgy is kell, az anyakönyvi hivatalban.

Általában mindkét fél rokonsága - akár érti egymást, akár nem - elvannak saját rokonságukkal, ritkán tapasztalni, hogy a másik rokonokkal beszélgetnek.

Egyébként, szerintem nem kell estig sem tartania, fogod látni amikor "leül" a hangulat, akkor be lehet fejezni az összejövetelt és mindenki mehet a dolgára.

2017. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben szerintem teljesen felesleges egyutt ulni csak azert, hogy "estig legyen valami". 20 ember kb. semmit nem tud csinalni egyutt egy etteremben egesz delutantol estig ugyhogy nem ertik egymast- hacsaknem akarnak kinosan nevetgelos mutogatosat jatszani. Legyen egy szep ebed valami hangulatos helyen, aztan ugyis mindenki akar majd menni a dolgara, mert tudjak, hogy "buli" resz ugysem lesz.
2017. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem étteremben fogunk ülni hanem egy kertes házban. Azért ben szeretném, h úgy érezzék a vendégek, h le kell lépniük, mert a fele társaság nem tud úgyse hova menni, max a hotelbe vissza. Meg hat mégiscsak az esküvőnk, szűk család lesz nem ezer rokon, örülnék, ha tudnánk vmit közösen csinálni
2017. márc. 12. 19:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Hat, akkor en a helyetekben egyreszt picit csusztatnam a dolgokat, ha meg van ra lehetoseg (pl. kezdodjon az egesz csak 4-kor, es utana kora estebe nyulo vacsora), masreszt pedig biztosan elmennek valami szep etterembe a kornyeketeken (nem tudom, merre lesz az esemeny), es akkor azt a reszt legalabb latnak a kulfoldi rokonok nekik izgalmasabb lesz, a tobbiek meg esznek egy jot. Szerintem ezt az otthon ucsorgest mindenkepp keruljetek mert az elso ora utan mindenki borzaszto kinosan fogja magat erezni es inkabb lelep.
2017. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez így szar, már bocs.


Nálunk holland-magyar esküvő volt, a pár fordított.

A gyülekező öttől volt, a szertartás fél hét, aztán kaja - ott angolul mondták a dolgokat, meg volt magyar fordítás is -, aztán parti hajnalig, ahol már senkit nem érdekelt, ki-milyan nemzetisáégű, mert táncolni mindenki tud :)


Így, hogy semmi ötleted, csak üljenek kukán, baromság. Akkor legyen ebéd és aztán midenki megy, amerre akar - mert gondolom nem mászkálós ruhában lesztek, hogy elmehessetek báhová is.

2017. márc. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kosz, h leszarozod az esküvőmet...pont azért tetten fel itt a kérdést, h tippeket kapjak, bocs h egyelőre az esküvő szervezésének elején, még nincs ötleten és ezért próbálok gyűjteni
2017. márc. 13. 09:50
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is norveg-magyar eskuvonk lesz. Kell valaki aki tolmacsol a nap soran. Vagy egy ketnyelvu ceremoniamester (akinek van tapasztalata abban, hogy hogy lehet oldani a feszultseget a kulturalis kulonbsegek miatt.. egy ilyen ember egyebkent valoszinuleg abban is tudna segiteni, hogy mivel toltsetek el a napot), vagy egy tolmacs.


En a helyedben elkezdenek keresni ketnyelvu szertartasvezetot is, mivel a hivatalos ceremoniatokat valoszinuleg nem fogjatok tudni egy napon tartani a lakodalmotokkal a volegenyed papirjainak a rovid ervenyessegi ideje miatt.


Kar, hogy nem akarsz tancolni, mert az pont a legjobb feszultsegoldo, hiszen nem kell egymassal beszelni. Altalaban a norvegok is szeretnek tancolni, es a magyarok is.


Probaljatok otvozni a ket kulturat.. legyen pl palinka is, legyen aquavit is, legyen valamilyen hagyomanyos magyar etel, es legyen norveg is. Lehet vetites kozos kepekbol, vagy valamifele video, jatekok. De mindez fugg attol is, hogy milyenek tipusuak a vendegeitek. Keresgess az interneten, eleg sok cikket lehet talalni ketnyelvu eskuvokrol.


Viszont szerintem nincs annyi jatek, amennyivel el lehet tolteni a napot estig anelkul, hogy ne unatkoznanak. Vagy tervezzetek akkor rovidebbre az esemenyt, vagy tancoljatok kozben. Nekunk is viszonylag rovid eskuvonk lesz, de lesz tanc is.

2017. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8# nem sza.rozta le az esküvőd, hisz még ti sem tudjátok mi lesz. De ez igy tényleg nem túl nyerő. Miért nem szeretnétek táncolni? Sokkal jobb lenne.
2017. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!