Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aliexpressről merjek rendelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aliexpressről merjek rendelni menyasszonyi ruhát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Találtam egy csoda szép Morilee ruhát teljesen beleszerettem, véletlenül megtudtam hogy az alin is árulják, de nem tudom hogy még merjem e rendelni? Mennyi idő míg ide ér?
2017. márc. 12. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom alin 60 napos határidő van megadva. Általában 2 hét múlva szoktam kézhez kapni a rendeléseim.


Menyasszonyi ruhát csak akkor rendelnék onnan, ha nem vágna földhöz ha a ruha kicsi lesz (barátnőm rendelt egy sima hétköznapi ruhát, az eladó által megadott mérettáblázat alapján, egy 7-8 éves nagyon csinos lenne benne) vagy egyenesen silány és ronda. Kilehet fogni jó ruha darabokat, de sokszor csalódnak az emberek. Ajánlom figyelmedbe a knock off nightmares facebook oldalt, többek között alis csodák is felszoktak tűnni rajta.

2017. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan eladótól rendelj, akinél a modellek képei mellett van olyan is, ahol a ruha fogason vagy babán lóg. Általában az az "igazi" kép. Így is érhet csalódás, ahogy fentebb írták, de talán kisebb az esély.

Én pl. úgy jártam, hogy egy gyönyörű, majdnem térdig érő tunika helyett sima pólót kaptam. :) Máskor meg a méret nem volt jó, bár nálam nem kicsi, hanem háromszor akkora zsák lett, pedig centire rendeltem táblázat alapján. Persze kértem újat, egy számmal kisebbet, még az is nagy lett, de végül inkább bevettem belőle én, minthogy még egy hónapot várjak. :D

2017. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amire figyelj oda:

- A legtöbb eladó az eredeti ruha katalógusképével hirdet, viszont sokszor az anyaghasználat és az elkészítés minősége köszönő viszonyban sincs az eredetivel (nyilván ezért olcsó). Kérj valódi képet az ÁLTALA készített ruháról, olvass visszajelzéseket, nézd meg az oda feltöltött képeket.

- Számolj rá legalább 30%-ot (ÁFA, VÁM,vámkezelés díja stb...), mert ha értékhatáron túli és megfogják akkor ezt ki KELL majd fizetned.

- Számolj azzal, hogy ha postán küldik akkor lassan ér ide, akár több hónap is lehet, ha viszont futárszolgálattal akkor jóval nagyobb eséllyel kell rá kifizetni a feljebb említett terheket.


Akkor rendeld meg HA:

- ráér két hónap múlva ideérni és utána még van rá időd, hogy másikat szerezz ha gond van vele,

- ki tudod fizetni a kb. 30% felárat a fent említett terhekre és még úgy is jó az üzlet,

- meggyőződtél arról, hogy az eladó által értékesített ruha megfelel az elvárásaidnak.

2017. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm kiválasztott egy iszonyúan gyönyörű ruhát. El voltam ájulva, mint egy hercegnő, úgy nézett ki a modell, én is úgy éreztem, hogy ez az én álmaim ruhája is.

A valóságban nagyon kommersz volt...

Akkor rendelj onnan, ha nem vág földhöz anyagilag, ha másikat kell venni.

2017. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!