Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez jó ruha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ruha lenne esküvőre?

Figyelt kérdés

[link]

Lenne polgári és egyházi is. Polgárin kis fátylas kalappal és minikesztyűvel viselném.Egyházin fehér boleróval és hajdísszel vagy kis fátyollal. Magas sarkú cipővel.

Az öve cserélhető, így színes vagy gyöngyös is lehet, ami feldobja.

Molett vagyok, (75 kg) és hiába próbáltam abroncsos ruhákat, nagy habcsók vagyok bennük. Nem szeretem az anyagukat sem. Júliusban meggyulladnék bennük.

Mit gondoltok?

A tanúm a rózsaszínet viselné.


2017. ápr. 14. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez nem eskuvore valo, tul egyszeru, olyan kis semmilyen. Van millio egy szalon benne millio egy rovid, stilusos igazi eskuvoi ruhaval.
2017. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszik.
2017. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszik, hogy nem spilázod túl. Nem a ruha az esküvő lényege. :)
2017. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Én imádnám :D Nekem sem jön be az abroncsos ruha, ezért én is ilyen stílusban keresgélek jelenleg.

A menyasszony nem attól menyasszony, hogy kínai műanyagba öltözve agyontupírozott betonbiztosra fújt ódivatú konttyal jelenik meg. Aki szerint egyszerű vagy semmilyen lennél az felszínes, velük nem kell foglalkozni ;) A lényeg, hogy te jól érezd magad és a párod, mert ez a TI napotok és aki ezt nem érti meg szánalmas. :)

2017. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem teljesen jó. :) Nekem tetszik, tetszene.


Sok boldogságot!

2017. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Egyébként az árak miatt sem tudok királynői esküvői ruhát kölcsönözni. Lehet, hogy ciki ezt felvállalni, de én nem látom értelmét, hogy a gyerekeimtől meg a páromtól vonjak meg 60-160 ezer forintot egy olyan ruháért, amit csak egy este viselek egész életemben. Borzasztó önzésnek érzem.
2017. ápr. 14. 14:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szèp.
2017. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Nekem tetszene, és komoly előny, hogy máskor is hordható, ha nem is munkahelyre, mindennapra.

Legyen ez.

(Nekem egyébként a 75 kiló is tetszene, ha alkalmasan van elrendezve: mell, popsi, közte legyen derék.)

2017. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Én azért kicsit ünnepélyesebb ruhába mennék. És itt most nem a hercegnős izékre gondolok. Egy rövid ruha is lehet elegáns, ha megfelelő az anyaga, a fazon.
2017. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó :-) egy szép frizurával, sminkkel, cipővel, csokorral tökéletes!


Az összhatás számít, és hogy te is elégedett legyél. ;-)

Legalább nem olyan leszel, mint ski szalagavatóra készül O:)


Ez szuper ruha;-)

Sok boldogságot!

2017. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!