Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon félek tőle, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek tőle, hogy a vendégek nem fogják jól érezni magukat az esküvőn. Ti ezt hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

28 nap múlva lesz az esküvőnk, lassan kiütközik rajtam a pánik. Időközben meg hallom, ahogy mások mesélnek más esküvőkről, és tök soknál mondják, hogy "ú, hát az nagyon vacak volt", "jaj, az rém unalmas volt", "az xy esküvőjét én csak végtelen mennyiségű pálinkával bírtam ki, annyira xar volt". Na, én ezektől az utólagos megjegyzésektől rettegek nagyon.


Hogyan lehet olyan bulit csinálni, amin mindenki jól érzi magát?


Nem leszünk sokan, de az a sok az egy elég vegyes társaság. Olyan meghívottunk nincs, aki egyáltalán senkit se ismerne, erre odafigyeltünk, de azért mégis, sokfelől jönnek sokféle emberek.


Mit lehet tenni? A pánikot hogy győzzem le?


2017. ápr. 14. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet olyan bulit csinálni, amin mindenki jól érzi magát?"


Olyat sehogy. Fogadd el. Vannak emberek, akik pl. utálják az esküvőket meg a nagyobb embertömeggel járó összejöveteleket, és csak azért mennek el, mert nem akarnak megbántani. Ők nem fogják jól érezni magukat. Lényeg, hogy a saját lelkiismereteddel el tudj számolni. :)

2017. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz olyat csinálni, készülj rá!

Az emberek különbözőek, vannak, akiknek a decens, finom dolgok, minőségi zene jön be és vannak, akik csak a mulatós zenével boldogok.

Ne törődj azzal, hogy ki mit mond utólag, ez a te nagy napod, ha valaki minden igyekezeted ellenére is rosszul érzi magát, az magára vessen!

2017. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

"ez a te nagy napod"


esetleg a tiétek, nem a tiéd.. ;)

2017. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem tudsz olyat csinálni, ami mkinek jó. Ez sztem leginkább a társaságon múlik. Egy laza, mosolygós, kicsit sem rongyrázós bulit mki csipáz.
2017. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem is értem, hogy minek a mai világban lagzi.

Kiírod a faszbúkra hogy megvolt, azt annyi..

2017. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

HAHÓÓÓ!


Az esküvő két emberről szól csak! A férjről és feleségről!!

Nektek kell boldognak lennetek, ez a TI napotok lesz :)

2017. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az esküvő igen, csak rólunk szól, a lagzi viszont azokról is, akikkel együtt szeretnénk ünnepelni. Nem tudom ilyen félvállról venni az egészet, hogy esetleg a legközelebbi barátaink nem érzik jól magukat, és én csak letojom magasról, mert "ez a mi napunk".
2017. ápr. 14. 16:50
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ezt nem kell túlgondolni.

Ha az előkészületek rendben mennek, ti minden tőletek telhetőt megtettetek (kaja, pia, jó zene), az már csak a vendégeken múlik, hogy tudják érzik magukat.


Az biztos, hogy az ifjú pár legyen nagyon boldog, vidám, kedves, ha esetleg lesznek feladatok, tegyétek. oda magatokat, az biztos építi is a vendégsereget, pláne, hogy ismerik egymást valamennyire ;-)


(én egyik kollégám esküvőjén nem éreztem túl jól magam, kettőnket hívott meg a munkahelyről nőket, senkit sem ismertünk az ifjú páron kívül, a társaság, akikkel ültünk sem fogadott be nagyon minket "idegeneket", mégis szép emlék volt, kár lett volna kihagyni, mert mégis két ember nagy napja, és jó volt látni a boldogságukat ;-)) , és kolléganőmmel egymás közt megbeszéljük, de másoknak csak jót mondtunk, mert valóban nem a páron múlt)

2017. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet olyan bulit csinálni, amin mindenki jól érzi magát? "

A bejáratnál adj minden vendégnek "holland" sütit :) Egyébként meg nem hiszem hogy ezen pánikolni kell, elvégre azok is valahogy túlélték,akikről hallottad hogy az esküvőjük unalmas volt..Az esküvő a TI nagy napotok, nehogy már a többiek véleménye legyen a fontos (mindenkinek úgysem lehet megfelelni)..

2017. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az egyik barátom mondta aznap reggel, hogy "ne félj, annyira nem tudjátok elb457ni, hogy a végén ne legyetek házasok." Tényleg nem tudtuk. :)


Egyébként meg esküvőfotósként dolgozom és mindig azt szoktam mondani a párjainknak, hogy maguknak szervezzenek esküvőt, olyat amilyet Ők szeretnének. A fentieket elkerülni úgy tudod, ha jól választasz szolgáltatókat, ha jó a zenekar/DJ, jó a vacsora, korrekt a kiszolgálás, jó a CM/vőfély akkor jól fogják magukat érezni az esküvőtökön. Aki meg akar valamit találni ami nem tetszik neki, vagy amin megsértődhet az úgyis talál. Elmondhatják, hogy hideg a leves, meleg a pincér, csúnya a nyanyakönyvvezető, és? Ez semmit sem von le annak az értékéből, hogy Ti összekötöttétek az életeteket. :)

2017. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!