Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Márciusi esküvő kellemes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márciusi esküvő kellemes a vendégek szempontjából?

Figyelt kérdés

Mihamarabb szeretnénk összeházasodni, de erre idén már nincs idő, mert nem szeretnénk kellemetlen helyzetbe hozni a vendégeket, vagy kockáztatni azt, hogy valaki azért nem jön el, mert év végére megnőttek a kiadásai, és nem szóltunk időben, hogy tudjanak nászajándékkal készülni. Márciusban van az évfordulónk, így van kötődésünk ahhoz a hónaphoz, de sajnos még hideg van a templomban is, a nők nem vehetnek fel csini nyári ruhát, és így csak étterem jöhet szóba a lagzi helyszínéül.

Azért a sietség, mert babát tervezünk jövőre, és nagy pocakkal semmiképp sem szeretnék az oltár előtt állni, márciusban, ha már várandós leszek is, még nem valószínű, hogy látszódni fog belőle bármi is.



2016. okt. 9. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már téli és kora tavaszi esküvőn is. Nem volt gond egyikkel sem, csak szervezés kérdése. Persze, sátoros lagzit azért ne tervezzetek:)
2016. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aHermann ***** válasza:
77%

Szia!

Teljesen feleslegesen aggódsz! A csini ruha alá fel lehet venni vastagabb szép harisnyát, és a kabátot is feltalálták már. A lagzi helyszínén legyen ruhatár is, ahova rakni lehet.

A templomokban pedig általában fűtenek. Jó egy nagyot nehezebb felfűteni, de ott sem kell megfagyni, főleg ha folyamatosan van mise/istentisztelet, mert temperálás mindig van.

Mi voltunk már télen misén kápolnában, és konkrétan csak a ruhában ültünk, mert olyan meleg volt.

Voltunk már februári esküvőn egy kabáttal volt rajtunk több.

A szolgáltatóknál nem kell versenyt futni, és még kedvezményt is kaphatsz, mert nem szezonban tartjátok.

2016. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem borzalmas minden téli esküvő. A márciusi is. Én egy márciusin és egy áprilisin voltam, a templomban befagyott a seggem. Az is szörnyű, amikor egy étteremben bent nincs levegő, mert zsúfolt, és sokan táncolnak. De ha kinyitják az ablakot, jön be a huzat a hátadra. Plusz nincs ruhatár a kabátoknak, váltócipőnek, mert csizmában azért senki sem akar egész éjjel táncolni.
2016. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

zárt térben szerintem nem gond, én akkor szívesen mennék

egyszer voltam egy késő őszi, de nagyon hideg sátras! esküvőn

na azt senki nem élvezte

2016. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm..kellemes? Érdekes a kérdés. Mindig vannak olyan emberek, akiknek semmi sem jó és a hibát keresik. Miért 40 fokban van az esküvő, miért hidegben, miért így, miért úgy. Szerintem aki szeret titeket az nem fog ezen problémázni, mindenkinek van annyi esze, hogy az évszaknak megfelelően öltözzön fel, akkor is ha elegánsan kell felöltözni. Simán lehet szép tavaszi nap is, de lehet baromi hideg márciusban, ezért gondolom zárt helyen lesz az esküvő és senki nem fog fázni. De ha biztosra akartok menni és nem ezen idegeskedni akkor tartsátok májusban, akkor már biztosan jó idő lesz, és csak 2 hónap a kettő között, annyit esetleg tudtok csúsztatni a babaváráson. Nekünk május végén volt és gyönyörű idő volt, senkinek nem volt problémája vele.
2016. okt. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Most ezt így nem lehet megmondani, mert tudja Isten aznap milyen idő lesz (lehet kellemes meleg is, és lehet eső is, pl.). Én amúgy inkább pártolom a márciusi kicsit hűvőset, mint az augusztus közepén levőt, ahol csurog mindenkiről a víz és izzadunk, mint a ló. Aki belehal abba, hogy a templomba felvegyen egy kabátkát a koktélruhájára, az egy hisztériás liba amúgy.
2016. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk fűthető párnák vannak a templomban, és úgy lövik be a hőmérsékletet hogy ne kelljen levenni a kabátot. Nem hiszem hogy ez elfogadhatatlan lenne.

Helyet tényleg érdemes úgy választani, hogy legyen ruhatár, megoldható legyen a szellőztetés, stb. Márciusban általában már nem kell csizma.

2016. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!