Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kell időpontot foglalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell időpontot foglalni menyasazonyi ruha kölcsönzésre?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy olyan sokan járnak menyasszonyi ruhát próbálgatni, meg amúgy is, mi van ha egész nap ott tollázkodik valaki, akkor meg lehet cseszni az időpontokat.

2017. ápr. 14. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az időpontokhoz tartják magukat a szalonok. Ha jön a következő, akkor megkérnek, hogy kérj egy másik időpontot, mivel nem sikerült. Nálunk 3000 Ft volt egy óra "próbálgatás". (Ez kb 4 ruha felpróbálását jelentette úgy, hogy kb 3 percig voltam bennük)

Sajnos ez ilyen problémás, de szerintem megéri.

2017. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akkor csak és kizárólag veled foglalkozzanak, ne kelljen a figyelmüket megosztani 3-4 menyasszony között. Plusz, pl ahol én voltam próbálni, ott csak 2 próbafülke volt, szóval ha egy időben érkeztünk volna mondjuk 3-an, akkor valaki szükségszerűen várakozik egy órát, és nem mindenki teheti meg, hogy a napjából 2 órát (minimum) erre áldozzon. Olyan egyébként meg szerintem nem nagyon szokott történni, hogy valaki egész nap ott van, azért egy óra alatt ki lehet élni a hercegnősdit.
2017. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Azért amiért a fodrászhoz, a műkörmöshöz, az orvoshoz és mindenhova máshova is. Plusz, hogy a tinilányok suli után ne ott töltsék el az időt amíg jön a távolsági busz. :P
2017. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mert van ott pl 2-3 munkatárs, és mindenki próbál egy órát, biztos hogy lenne olyan, hogy ott ülsz egy órát és vársz.

meg neked is jó, hogy rád figyelnek, veled foglalkoznak

2017. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Azt hiszed te vagy az egyetlen menyasszony vagy mi ?:D Isten ments az ilyen emberektől mint te.
2017. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom utolsó, hogy te miről beszélsz, biztos fáradt vagy :D

nem magamra írtam az egész napot, nekem elég lenne egy óra bőven hogy megtaláljam a ruhámat, nem vagyok nagyigényű.

2017. ápr. 14. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Te tényleg ennyire csökött vagy? Igen elég egy óra másnak is valószínűleg, de ha nem kérsz időpontot és valaki már ott van akkor vársz egy órát? De ilyen értelmi képességekkel rendelkezel akkor hagyjuk.
2017. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gusztustalan stilusod van, hanyinger az egesz, ilyen nem normalisokkal nem erdemes szoba allni. Fujj :)
2017. ápr. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!