Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pár hónap múlva lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónap múlva lesz az esküvőnk. A rokonság és pár barát csak problémázik, de miért?

Figyelt kérdés

Mi álljuk az egészet, nem kértünk senkitől rá pénzt.Nem is lesz hatalmas lagzink sem, csak egy szűk körűbb, mindenféle nagy pompa nélkül.

Anyós jelölt a másik két gyereke ballagásával van elfoglalva, a mi esküvőnket csak problémának tekinti, nem is beszél róla, de ha néha szóba kerül rögtön jön a ballagással, hogy neki az sok pénzébe fog kerülni. Kb ennyi.

Sütit anyukámék sütik, anyósom fel sem ajánlotta, sőt semmi segítséget.De ha nekik kell segíteni mi ugorjunk rögtön.

Az én rokonságomból és barátaimból is vannak akik problémáznak. Kb. úgy viselkednek az emberek mint ha csak róluk szólna, nem is rólunk.Ez elszomorít.Más is volt így?



2017. ápr. 20. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

na mi pont ezért fújtuk le.

lesz egy szertartás az erdőben a szülőkkel, aztán elutazunk három hétre pihenni!

2017. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól teszitek!
2017. ápr. 20. 09:01
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha majd találok egy normális asszonyjelöltet, aki elég

hülye, hogy hozzámjöjjön, akkor ha neki is tetszik, fel-

ülünk egy repülőre, irány Vegas, és majd Elvis összead

minket... vagy egy UFO :D

2017. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont nem érdekelt, ki mit gondolt.

Mi ketten ott leszünk, lesz két tanú, és házasok leszünk. Ennyi volt fontos.

Persze meghívtuk, akit akartunk, mindenki jól érezte magát, nem volt nagy felhajtás.

A morgolódó rokonokkal minimális kapcsolatot tartottunk.

2017. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátok min problémáznak?
2017. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nagy teher neki,akkor nem kell eljönni.

Nem értem amúgy, az esküvő kicsit nagyobb esemény, mint egy ballagás.

Én elengedném a fülem mellett az ilyeneket, ha nagyon zavaró lenne, akkor kerülném a beszélgetést is velük.

De tényleg amúgy, ha nagy teher, nem érdekli őket, akkor ne jöjjenek el.

Én nem is szívesen látnék ilyen embereket az esküvőn, legyenek akármennyire közeli hozzátartozók.

Aki szeret titeket és jót akar nektek, azok igenis veletek együtt örülnek és nem kötözködnek, nem akarják, hogy minden róluk szóljon.

2017. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én mindenkinek elmondtam, hogy nem haragszom meg ha nem jönnek ez az ő döntésük.
2017. ápr. 21. 07:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szép barátaitok lehetnek, a mieink konkrétan hálásak, hogy meghívtuk őket... nagyon örültek, várják (többen táncolni is fognak velünk és sok koszorúslány lesz).


Kicsit el lennék képedve, ha valamelyik barátom bármin problémázna, fel sem merült bennem ilyesmi, amíg nem olvastam a kérdésed :D

Próbálok mindent úgy alakítani, hogy mindenkinek jó legyen, de lesz akinek kényelmetlenséget kell okozni (pl. a szállítás miatt a fiúknak is jönniük kell reggel a készülődésre, mert a koszorúslányok és az egész bagázs egy kisbusszal jön, de én viszont elintézem, hogy be legyen nekik rendezve a nappali, van kényelmes ülőgarnítúra, wifi tv, lesz kaja, innivaló, alkohol, szóval, hogy ha reggel kell is jönniük, minél kényelmesebb legyen mindenkinek.)


Anyósra nem mondok semmit, ez annyira nem lep meg, csak a barátok hozzáállása inkább. De min problémáznak? kérlek mondd el (itt vagy privátban), mert esküszöm nagyon érdekel:)

2017. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Á ilyenek nekünk is voltak. Nem törődtem vele. A negatív csúcs az volt, amikor a vállalkozó keresztapám azzal sírta tele a családot, hogy hogy lehetett akkorra tenni az esküvőt, mikor Áfá-t kell neki fizetni. Egy másik rokon meg azon problémázott, hogy az emberek akkor gázszámlát szoktak kapni.
2017. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 stevejones ***** válasza:
Sz@rd le magasról a rokonságot. El ne felejtsd, hogy ez a TI esküvőtök! Anyósnak, apósnak rokonnak pedig NE adjatok kulcsot a lakásotokhoz!!!
2021. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!