Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn volt köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn volt köztetek valamilyen érintkezés?

Figyelt kérdés
Fogtátok egymás kezét? Vagy nem? Egyáltalán volt rá lehetőségetek vagy akartátok? Nem tudom elképzelni, hülyének viszont kérlek ne nézzetek :)

2017. jún. 2. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
volt, hogyne lett volna.
2017. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem is értem.


Mikor a szertartásról jön el az ifjú pár, akkor egymás mellett menetelnek mint 2 idegen? Vagy a vacsoránál szerinted nem fogják megy egymás kezét?


Én nem értem, hogy miért ne lehetne "érintkezés" a felek között.

2017. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első körben magán a szertartáson is volt "hitvesi csók", megpecsételendő az eskünket. Ha más nem, ez azért elég tuti :) De mi egymás mellett ültünk az anyakönyvvezető előtt, és fogtuk egymás kezét, izgalmunkban egymást szorítva kerestünk megnyugvást, egyébként nagyon romantikus képek is születtek ebből :D

De a vacsora alatt is nyilván érintkeztünk, egyeseknek néha-néha eszébe jutott a tányérokat csörgetni hogy csókolózzunk, az is egy elég népszerű esemény a vacsora alatt, na meg utána volt a nyitótáncunk, a torta felvágása (egymás etetése, stb), a buliban meg együtt is táncoltunk természetesen, nem csak csoportosan meg elkülönülve a magunk kis barátaival :) Kicsit kevésbé voltunk összetapadva, mint egy normális napon lennénk vagy más esküvőjén, mert hiszen a vendégekkel is foglalkozni kellett, de azért azt nem mondhatnám, hogy nem volt köztünk érintkezés, mert igenis volt, nem is kevés :)

2017. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
:) Elég vicces lett volna ha nem lett volna. Eleve ugye előtte volt a fotózás, szóval ott is, a polgárin is fogtuk egymás kezét, aztán mi táncoltunk először szóval akkor is , meg hát egymás mellett ültünk vacsinál :D Táncoltunk másokkal is de a legtöbbet mégis együtt. Csókolóztunk is, hát mégiscsak a mi esküvőnk volt :D Mit nem tudsz egyébként elképzelni? Zavarban leszel, ha néznek mások is vagy félsz, hogy nem lesz idő rá, hogy egymással foglalkozzatok? Mi olyan boldogok voltunk, hogy nem zavart, hogy néznek és megfogadtuk a tanácsot, hogy éljük át minden pillanatát mert hamar elmegy, úgyhogy egymással foglalkoztunk leginkább.
2017. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, ha már az esküvőn sincs. Akkor felesleges vele összeházasodni.
2017. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!