Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Második esküvőtök milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második esküvőtök milyen volt, ti hogyan rendeztétek?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve... Egyszerű esküvőt akartunk mert második esküvő, 2 év albi, egy házvásárlás-felújítás van mögöttünk két költözéssel, s ezért munkahely váltásokkal. Ezek totál lemerítettek anyagilag, és új megye,jövedelemkiesés, komfortosítás, elromlott autó, szóval nincs tartozásunk, de félretenni sem sikerül, épp csak kijövünk most is. Mindkettőnknek második esküvő. Gondoltuk kicsípjük magunkat, két tanú, és összeházadodunk. Hétköznap, mert hét végén már 20 rugó, nekünk meg annyi sincs. Nincs gyűrű, sebaj. Megvacsorázunk öten valahol, és hazamegyünk. Gyűrű sincs... Gondoltam megnézem a páromat az öltönyében, mert még nem láttam rajta... Régi, de szép öltöny... Kiderült, kicsi rá. Nem is lehet kiengedni belőle mert nincs benne plusz.. Én még felöltözök csinosan blúz szoknya, de öltönyt az esküvőig biztosan nem tudunk venni, vagy kölcsönözni. Vagy vacsi vagy gyűrű, vagy öltöny...

Mostmár egyik sem, mert jött egy váratlan kiadás. Teljesen el vagyok keseredve. Annyit kűzdöttünk, igyekeztünk az elmúlt években. Ez nem méltó hozzánk. Hogy az én drága dolgos párom egy szál ingben legyen az esküvőn... Próbálunk eladni autót, műszaki cuccot, mindenfélét, még ruhát is, de sehol semmi kereslet. Annyira elegem van. Ráadásul a két tanú végett is ideges vagyok hogy tényleg el tudnak-e szabadulni, mást nemigen találunk mert nagyon kiköltöztünk a rokonságtól, meg borzadztó szégyen egyáltalán, hogy meg sem tudjuk őket vendégelni. Órák óta csak bőgök. Mi a fenét csináljak, vagy gondoljak?, hogy ne legyek már ilyen bánatzsák?



#esküvő #szomorú #öltöny #pénztelenség.
2017. jún. 16. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sincs pénzünk esküvőre, szóval elhalasztottuk.

Az a fontos, hogy mindent megteremtettetek, ami kell és egymáshoz mentek haza, szeretetben éltek...

Volt már esküvőd, tudod, hogy nem biztosíték semmire.


Majd tartotok esküvőt, ha meglesz a rávaló...

2017. jún. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pont olyan volt, mint ahogy az elején leírtad. Nem akartunk semmi hacacárét és szerencsére a család is megértette. Csütörtök délután, 2 tanú, szülők, testvérek, néhány barát. Én sima bézs szoknyában és blézerben voltam, a férjemre meg szerencsére jó volt a diplomaosztós öltönye, épp előtte fogyott le egy kicsit. Még gyűrűt sem akart egyikünk sem. 7 éve vagyunk együtt, eddig minden jól alakult.


A legviccesebb az egészben: az akkor 6 éves lányomék éppen bábszínházba mentek, de én elkértem őt, hogy esküvő lesz. A lányom várta, készült rá, de a végén megjegyezte:- Hát azt hittem izgibb lesz, mentem volna inkább bábszínházba. :)

2017. jún. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Bepötyögöd a számlaszámod? Tegyek rá 20 rugót ? Nem kell visszaadnod.

30/f

2017. jún. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló +1 :) feldobtad az én napom is, nem csak az övét!


Hogy a válaszhoz is írjak, csak egyet érteni tudok az előzőleg már elhangzott válasszal, hogy tudjátok mind a ketten hogy házasság ide vagy oda, Ti úgy is ugyan úgy szeretitek egymást, sajnos az anyagi függőség az élet vele járója, de ami köztetek van azt semmi sem tudja pótolni.

2017. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekeü most volt: pénteken, két tanús. Ruhám új, alkalmi, de olyan, amit más alkalomra is fel tudok menni. A férjem belefért a régi öltönyébe, de ha nem így lett volna, vettünk volna neki egy sötét nadrágot. Ja és ezüstgyűrűnk van, és nem volt vacsi (föleg h délelőtt volt az esküvő). Ha érdekel, leírhatom, mi mennyibe került!
2017. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Halasszátok el pár hónappal az esküvőt. Gyűrűt lehet rendelni/venni orvosifémből pár ezer ft-ért és nem is látszik h nem arany, mi is innen rendelünk majd:, [link]

öltönyt vegyetek használtan vagy kölcsönözzetek. Sok mindenen túl vagytok már, szeretitek egymást ez a legfontosabb, pár hónap még simán belefér, eddig is megvoltatok papír nélkül. Ne keseredj el!

2017. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy írt.

Nem is lényeg a gyűrű tényleg, csak ez a nincs öltöny dolog borított ki.

Ami aggaszt, az a tanúk része a dolognak. Ugyanis nemigen tudunk kit hívni, messze költöztünk.

A baráti kör is ottmaradt. Nem tudok olyan két személyt, aki BIZTOSAN ráér akkor, munkaidőben, márpedig nekünk legkésőbb 3 nappal előtte be kell jegyeztetnünk a tanukat.

Az már a kissebb problemám hogy vérciki lenne ilyen köszviszlát, illene őket megvendégelni. De semmi pénzünk. Nem, még használt ruhára sem. Rezsi kaja és ennyi. Kölcsön ugyanezért nem kérünk, mert mikor adom vissza...

Adományfelajánlást köszi, XD, de hát nem azért tartunk ott ahol, mert ne lenne önérzetünk. Ha kicsikét gerinctelenek lettünk volna, nem lenne most ilyen bajunk. Szóval a plusz kérdésem az lenne hogy hogyan volt bizos tanútok hérköznap délelőtt?

2017. jún. 17. 13:31
 8/14 A kérdező kommentje:

Szóval mit mondjak nekik, hogy köszi a részvételt? :D Vagy.. hogy csináljam hogy ne legyek bunkó? Férjem az ismerősét- egy szakmabelit kért fel.

Ide hozzánk sem hívhatom őket mert a konyha nincs befejezve mállik a vakolat, metlachi mozog, tiszta csóró, nem akarom hogy megtudják hogy élünk mert akkor leszáll a renoméja, attól félek.

2017. jún. 17. 13:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalban nem lehet megkérni vkit, hogy legyen tanú?

Ha marad az ismerős, akkor legalább egy étteremre spóroljatok össze egy kis pénzt, mert a "köszviszlát" tényleg nagyon durva lenne.

Az nem opció, hogy pár hónappal odébbtoljátok, hogy legalább öltönyre,étteremre fussa?

2017. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szándék bejelentésekor mondtuk, hogy nincs tanúnk. Behívtak nekünk két ottani dolgozót. Külföldön házasodtunk, de a hozott tanú hiánya nem lehet akadály Magyarországon sem. A férjem ingben volt :) én egy régebbi ruhámban. Gyűrűt utólag vettünk.


Sok boldogságot :)

2017. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!