Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megromlott a kapcsolatotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott a kapcsolatotok az esküvő után?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy pl.már eggyütt voltatok mondjuk öt éve,összeházasodtatok,(nem azér thogy megmentsétek a haldokló kapcsolatotokat,hanem nagyon is jól megvoltatok)és pl az esküvő után.egy év múlva már elromlott a kapcsolatotok?
2010. máj. 19. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi 4 év együttlét után házasodtunk össze. Már 3 éve hásasok vagyunk, de teljesen jól működik a kapcsolatunk.
2010. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat év együttélés után 3 éve kötöttünk házasságot. Eddig még működik a házasságunk.
2010. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat év együttjárás után házasodtunk össze, szerelemből, és 15 éves házas vagyok. Amikor egymásra nézünk, még sokszor látjuk egymásban azt a tekintetet, amit az együttjáráskor. Nálunk az vált be, hogy még gyerekek mellett is megőríztünk valamit a függetlenségünkből. Ez fontos.
2010. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi négy év együttjárás (amiből 9 hó katonaság) és másfél év együttélés házasodtunk össze. Most lesz 9 éve hogy házasok vagyunk, de egyre erősebb a kapcsolatunk.
2010. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre meg, de talán lesz még jobb :(
2010. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Azért kérdeztem,mert két dolog miatt tartok a házasságtól:

-Az ember megijed hogy mostmár egy életre a másikhoz van kötve,és ezért romlik meg a kapcsolat

-Az ember elkényelmesedik,mondván mostmár úgyis hozzá tartozok,ő pedig hozzám,tehát bármit tehetek,vagy bármit nem tehetek.És ezért romlik meg.

2010. máj. 19. 09:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Négy év ismeretség és együttélés után házasodtunk össze. Ősszel lenne a 10-ik házassági évfordulónk. Ha a bíróság elég lassan tárgyalja a válóperünket, még megünnepelhetjük a kerek évfordulónkat :(
2010. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nem az eredeti kérdésre, hanem a kommentedre reagálnék.

Egyik eset sem az esküvő miatt következik be, hanem csakis magatok miatt. Ha ezt csináljátok, esküvő nélkül is szétmentek.

2010. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mikor házasodsz meg,ha elromlik-elromlik,én 25 év házasság után váltam el.
2010. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem. Mi 4 év együttlét után házasodtunk össze. Már 3 éve hásasok vagyunk, de teljesen jól működik a kapcsolatunk."


Dettó. Te nem én vagy véletlenül? :)

2010. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!