Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért házasodik meg annyi nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodik meg annyi nő kifejezetten nem normális, sokszor bántalmazó és hímsoviniszta pasival?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek mondtam, hogy gáz a leendő férje, de ő szereti meg hiszi hogy megváltozik (pedig csak romlani szoktak), meg ilyeneket mondott, aztán elég csúnya vége lett a dolognak és válás. Ennyire naivak és vakok annyian, vagy miért van ez?
2010. jún. 12. 01:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Megbuktak kémiából. És mivel a szerelem csupán kémia, így érthető, ha így járnak.
2010. jún. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%

A nők naivak, bizony. A sok buta film, magazinban látott történeteket meg akarják valósítani a sajátjukban. Így direkt olyan pasi kell, aki férjnek, apának alkalmatlan, mert komolyan hiszik, hogy majd ők megváltoztatják, vagy értük megváltozik.

Szánalmas, de ez van...

2010. jún. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez színtiszta pszichológia. A kulcs a bűntudat, és az önértékelési gondok. A nő vagy valamiért tudat alatt büntetni akarja magát (általában neki is hasonló típusú édesapja lehetett, vagy olyan családja, ahol bűntudatot neveltek belé, semmi nem volt jó, amit csinált, stb.), vagy pedig megmentési kényszere van. Ez utóbbi szintén a bűntudatból ered, és főleg akkor alakul ki, ha az illető korán elveszítette az édesapját, vagy más közeli családtagját. Ha alacsony az önértékelése, akkor azért is együtt maradhat egy ilyen férfival, mert azt hiheti, hogy nem képes találni helyette másikat.


Esetleg előfordulhat még ezek mellett anyagi motiváció is, amikor a nő azért nem lép ki a rosszul működő kapcsolatból, mert egyedül nem lenne képes saját lakást, stb. fenntartani, esetleg eltartani a közös gyerekeket. Ha már több éve tart a kapcsolat, lehet marasztaló ok a félelem is, hiszen sok agresszív férfi életveszélyesen megfenyegeti a nőt, ha az megpróbálja őt elhagyni.


A gyakorlati tapasztalat az, hogy az ilyen férfiak nem változnak meg. Ezt valahol mélyen a nők is tudják, mégis vállalják a rossz kapcsolatot, és mindaddig nem is fognak változni, míg a saját lelki életüket helyre nem teszik...

2010. jún. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
van a nőknek egy bizonyos csoportja akik egyszerűen nem adják fel,maradnak akkor is amikor a férfi már kékre lilára veri őket vagy eljátsza a házat a család feje felől.Nem tudni miért jó ez nekik ...
2010. jún. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a legtöbben ennyire buták és/vagy naivak...


Nekem ilyen az apám, szóval engem már vertek eleget.

Nálam alapszabály, hogy amelyik pasi egyszer is megüt vagy csak erőszakos velem (úgy, hogy én azt nem élvezem) akkor rögtön repül.

Engem max. 1szer üthet meg onnantól a magyarázat sem érdekel.


Bár erre még sosem került sor, mert elég jó emberismerő vagyok az első fél óra után tudom, hogy az illető képes lenne-e valaha megütni vagy nem. Azért kell ennyi idő, mert vannak akik színészkednek eleinte nagyon nyájasak, kedvesek még maguk sem gondolnák, hogy mit hozhat ki belőlük egy-egy helyzet.



Én már csak az ilyen házasságból születő gyermeket sajnálom, a buta nőket nem.

2010. jún. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem csak a fizikai bántalmazásra gondoltam, a pszichésre is, az szerintem jelen van házasság előtt is csak a "majd megváltozik" és hasonló érvek miatt tűrnek. Olyan kismamát is hallottam, aki fikázta az egyedülálló barátnőit, akiknek nem volt mindegy ki lesz a férjük, hogy evvel a hozzáállással majd végleg a selejt marad, de ezt úgy mondta, hogy érződött ő se szereti és gáz a férje, csak kellett már valaki a protokoll szerint.
2010. jún. 12. 05:41
 7/37 anonim válasza:
91%

Én olyan környéken lakom, ahol a nőket kutyának nézik, jobb esetben tárgynak. Ordibálnak velük, verik őket és nem csak 1-2 férfi, hanem szinte az összes. Ha nem itt laknék el sem hinném. Én sosem szeretnék ilyen lenni, az apámtól teljesen mást láttam, és mélyen elítélem azokat, akik nem egyenlő félként tekintenek a feleségükre, akik elképesztően hűségesek mindezek ellenére. A válasz talán valahol a régi családfelépítésben keresendő, ahol nem volt divat a válás. Ma már egy rossz szóért is elválnak a házastársak, ami a másik véglet és szintén nem jó.

Azt, hogy miért házasodnak velük össze, arra nem tudok választ adni, egyrészt azért mert nem vagyok nő, másrészt azért, mert magam sem értem az okát. Talán, amikor összeházasodnak még nem ilyen a férfi, csak később "tör uralomra" és nyomja el az élettársát.

2010. jún. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok, és én se értem.

Nem ilyen sokszor, de tökre vannak előjelei a dolognak, azt nem tudom arra vakok-e vagy mi.

2010. jún. 12. 06:35
 9/37 A kérdező kommentje:
Én is a gyerekeket sajnálom, a nő azt csinál önmagával amit akar.
2010. jún. 12. 14:55
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Vagy túlteng az önbizalmuk, és azt hiszik, hogy majd az ő kedvükért megváltozik.
2010. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!