Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az esküvői rokon fotós listáról?

Figyelt kérdés
Hétvégén voltam egy esküvőn ahol olyan történt amit még sose láttam, a vőfély a lakodalom előtt beállt a násznéphez egy listával a kezében amin nevek voltak. Felolvasta a neveket és az akit felolvasott, az ment egy fotót csinálni az ifjú párral. Azt meg végképp nem értem, hogy a listán volt kb. 40 név, az esküvőn meg voltak vagy 60-an, hogy akkor már miért ne lehetett volna mindenki a listán?
2017. júl. 5. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én voltam, ott csoportok voltak:


"Család", "Közeli barátok", "Távoli barátok"


Remek érzés volt a harmadik csoportba kerülni, mután lánybúcsút is szerveztünk, és hasonlók :D

2017. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fura, én még ilyen nem is láttam esküvőn.

Legutóbb olyan volt, hogy volt közös kép a templom előtt, amin mindenki rajta volt, aztán a lagzi helyén volt egy szebb kertes rész és ott készültek még fotók a párral. Aki akart odament, beállították őket és kész. Kb. 60 fős esküvő volt, és nem volt ebből semmi gond. Mindenki szépen várt, hogy sorra kerüljön.

2017. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
A szertartás után volt nálunk fotózás (a kreatív külön, még előtte kettesben). Nekünk is volt listánk, hogy nehogy valaki lemaradjon (szülők, testvérek, keresztszülők, barátok, stb). Aki ezeken felül szeretett volna még képet, az külön odajött.
2017. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Engem kihagytak a listáról :(
2017. júl. 5. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fotós mondom. Ez tökre nagy segítség. Így mindenkiről lesz kép, nekem meg amúgy is szakad a bugyingómról is a víz a tűző napon.

Az már mellékes,hogy kit hova sorolnak. Azt vagy rábizzák a vőfélyre vagy a pár állítja össze. Változó.

2017. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre inkább bevett szokás, azért csinálják/csináljuk mert így kisebb eséllyel marad le bárki. Nyilván név szerint érdemes felírni (Kovács család, Ádám család, kollégák az XY cégtől stb...) és akkor nincs sértődés.
2017. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"mert így kisebb eséllyel marad le bárki."


Ha nincs valaki a listán akkor biztosan lemarad.

2017. júl. 6. 10:22
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván ehhez kell két felnőtt értelmes ember aki össze tudja írni egy ilyen listára a vendégeit akikkel szeretne közös képet készíttetni. Olyat meg nem kell meghívni akivel nem akarsz közös képet...
2017. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:(((
2017. júl. 6. 11:18
 10/10 anonim ***** válasza:
2017ben voltam 3 lagzin. 1-3. Első unokatestvér 2. mostoha unokatestvér. Az első unokatestvérekkel kb 5 közös képem van. Ő én szüleim....mi unokatestvérek, rakás pasi közt a menyecske... Spontán csináltunk, aki akart oda ment és fotózkodott. Spontán minden jobb mint erőltetve.
2018. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!