Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ha a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a menyasszony felhozná hogy lemondaná az esküvőt, mert besokallt hogy beleszól a család?

Figyelt kérdés

Nalunk beleszolnak mindenbe, es nem tudom meggyozni oket hogy nekem nem tetszik amit kitalaltak.

3 ember miatt csinaltassak dobocsokrot, legyen pörgős mulatós zene, ilyen olyan ruhám legyen,elegyen vőfély aki verselget meg ilyesmi. En max egy ceremóniamesterbr mennék bele. Nem akarok olyan hagyomanyos eskuvot. Nem szeretem a mulatost, nem tudok ilyenre tancolni, b*ssza a fülem. A dobócsokrot meg szanalmasnak tartom. Ha ők allnak az egeszet akkor megertenem, de igy.. Csak a buli miatt akarnak ilyet. Akkor szervezzenek egyet, de engem hagyjanak ki. Kezdek besokallni, nem tudom leallitani oket mert hulyenek neznek hogy "ezt igy szokas". Sirhatnekom van, idegosszeroppanast fogok kapni elobb utobb , ha ez igy meg eletem legrosszabb napja lesz. Raadasul a paromat sem erdekli az ilyesmi amit a rokonok eroltetnek. Csak őt ez nem viseli meg, engem meg igen mert cikinek tartom. Mar ilyeneken gonfolkodom h lemondom a lagzit, csak eskuvo lesz, mert a parommal szeretnrm osszekotni az eletem, hatha ekkor felhagynanak a dumalassal. Bar nem hagynak abba, mert en lennek a hulye hogy nem fogadom el, es akkor " igy jartam". Tehetetlennek erzem magam, kerlek ne nezzetek le miatta.



2017. máj. 5. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek rólatok kellene szólnia, nem a rokonságról. Szervezzenek bulit, ünnepeljenek, titeket meg hagyjanak békén.
2017. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Ez a Ti napotok, a Ti lagzitok, olyan legyen amilyet Ti szeretnétek, a többieknek kuss van, márelnézést. Ne hagyd magad. Ültesd le a rokonokat, és tudasd velük, h ők vendégek , nem szervezők.
2017. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd magad, állj ki magadért! Nekem is bele akartak szólni mindenbe, semmi se tetszett nekik. Én nem hagytam, mindent úgy szerveztünk meg, ahogy mi szerettük volna. Az esküvő napjáig csak a bántást kaptam emiatt, de nem érdekelt. Érdekes módon az esküvőm tökéletesre sikerült, és azok az emberek, akik addig csak szapultak, azóta is áradoznak arról a napról. Mivel kis esküvőt szerettünk volna, a templomba eljöhettek a rokonok, barátok, bárki, de utána a vacsorára, bulira csak 30 ember volt meghívva - legközelebbi rokonok, legjobb barátok vegyesen. Emiatt volt a rokonságban némi puffogás, de az is elcsitult hamar. Nekünk pedig életünk legszebb napja volt, az összes képen felszabadultak, mosolygósak vagyunk. Nagyon örülök, hogy nem hagytam magam, és ez a nap tényleg a mi napunk lehetett az első perctől az utolsóig. :)
2017. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell érdemben foglalkozni ezekkel a túlbuzgó emberekkel.

Ha kérdeznek, akkor mondd azt, hogy "persze lesz minden, de még szervezés alatt, bla bla... köszönjük a sok jó tanácsot, épp már szervezzük.. stb."

Most mit fog csinálni a rokonság, ha nem lesz dobócsokor? Hazamegy? Most nagy a szájuk, de ott ez azért másképp van, nekik is ciki lenne ilyen miatt hisztizniük.

2017. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen megértem, és a vőlegény helyében gyorsan leállítanám a rokonságot, mielőtt elrontanak mindent.
2017. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
megérteném.. ilyen esetben meg se várnám, hogy a menyasszony mondaná le.. az első belepofázáskor lefújnám az egészet.. és elvenném az asszonyt titokban!
2017. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Koszonom ezt a sok hasznos valaszt egytol egyig.

Lehet tenyleg majd azt mondjuk hogy ez a csokor tema is intezve lesz, kozben nem lesz semmi. A legrosszabb a dologban h a csaladom erőlködik, akikkel napi kontaktudban vagyok. Soha nem gondoltam hogy ez velem is megtörténhet, amiket a gyakorin olvasok, es a baratnőktől hallottam.


Termeszetesen a barataim velem ertenek egyet, mint ti is, hogy ez a mi napunk. En a gyerekemnek szabad kezet hagynek, szervezze ugy ahogy akarja, ha kell segitseg szoljon. Ha egy haztetőn fejjel lefele logva akarja kimondani az igent, akkor ugy fogja. Pedig megmondtak hogy nem fognak beleszolni. Es tessek itt tartunk hogy az ő igenyeik az elsők mert ezt így szokas csimalni hogy ez van az eskuvon, meg az...

Nagyon felek hogy nem tudom leallitani oket, es tenyleg besokallok.

2017. máj. 5. 22:53
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen töketlen vőlegényt se akarnék,aki nem tud a sarkára állni ilyenkor.
2017. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nos felhoztam neki. Mondta h latta h elment a kedvem tőle, viszont azt mondta h minden ugy lesz ahogy mi akarjuk. Ő is hülyeségnek tartja a dobócsokrot. Meseltem h elgondolkodtam arrol h lemondom. Megnyugtatott hogy olyan lesz amilyet mi akarunk ugyis mi intezzuk. Ő is csak zenés beszelgetős kellemes estet akar, nem pörgős dínom dánomot táncokkal. Nekem sem lesz menyecsketáncom. Teljesen egyetert velem, mint eddig. Ugyhogy azt mondjuk h intézünk mindent, közben pedig a sajat utunkat jarjuk.
2017. máj. 6. 00:03
 10/23 anonim ***** válasza:
8%

Erre nem tudok mit mondani. Ez a "sz...le mindent, és ne törődj semmivel, taposs át mindenkin, mindenen" stílust nem tudom a magamévá tenni.


Inkább leírom neked, hogy nálunk hogy volt.

A feleségem anyja, imádja az esküvőket. És a rokonság sem volt különb. Akkoriban, minden héten (szervezőként) részt vett legalább egyen. Sajnos egy évvel korábban megtudták, hogy esküvőnk lesz. Életünk talán legnehezebb éve volt. Soha semmiről nem lehetett beszélni, csak az esküvőről. Egy évvel korábban szekáltak minket, hogy ezt is, azt is, sürgősen el kell intézni. EGY ÉVVEL KORÁBBAN, ÉS FOLYAMATOSAN!!! Tudod hányszor mondtuk mi is ugyanazt, amit te? Rengetegszer kiabáltam, hogy kit érdekelnek a szokások. Nem is tudom, hányszor mondtuk, hogy nem is lesz esküvő, mert ez a cirkusz nem kell. És azt is el tudod képzelni, hogy mennyire unalmas, és lapos esküvőnk lett volna, ha mi szervezzük magunknak, és minden olyan (semmilyen) lett volna, ahogy mi (és ti) akarjuk? És azt meg elmondhatom, hogy az esküvő napján, egy utolsó csicskának, pincsikutyának éreztem magam, mert mindenki engem, minket ugráltatott, mindenki csak velünk foglalkozott. Csináld ezt, csináld azt, menj ide, ne úgy ülj, állj fel, ülj le... Soroljam még? Majd éjfél után, gurult el a gyógyszerem. Akkor ordítottam le a fejét, annak a rokonomnak, akit talán a legjobban imádok, a legtöbbet csesztetett, ugráltatott, és tett aznap azért, hogy minden "tökéletes" legyen. Ő nem haragszik rám ezért, de én soha nem fogom ezt megbocsájtani magamnak. Attól a ponttól sok minden olyan volt, ahogy mi akartuk. Unalmas és lapos. Szerencsére nem aláztam meg magamat (annyira), nem tud senki erről, és a többiek továbbra is "okoskodtak". Csak már nekünk nem szóltak. Összességében, az akaratunk ellenére, mert így szokás, összehoztak nekünk egy nagyon jó esküvőt, és csak hálásak lehetünk nekik azért, hogy az őrületbe kergettek minket akkoriban. Volt pár "érdekesség" amit már nem tudtak befolyásolni, és furán alakult, de azok túl személyesek ahhoz, hogy leírjam.


Talán csak annyit mondanék neked, hogy nyelj sok - sok nagyot, és hagyd, hogy a szüleitek megszervezzék az egészet. Én csak annyit mondtam, akkoriban hogy ... (ha érdekel privátban megírom, mert ebből felismernének - az ismerőseim.)


Sejtem mit érzel, mi is átestünk rajta. És még sokan mások is. Hidd el, ha nem kapálózol, akkor könnyebb. Ez a ti napotok, ami ha nem ellenkezel ellene, akkor még a válóperes tárgyaláson is szép emlékként fog megjelenni. A pénz egy komoly probléma. De ez akkor is a ti napotok! Ne légy zsugori! Nem kell szórni a pénzt, de túlzottan spórolni sem szabad. A váláson sem fogtok spórolni, az esküvőn se tegyétek. A menyasszonnyi táncon, amit szintén ki akarsz hagyni, sok pénz bejöhet. Nem fogja fedezni a költségeket, befektetésnek nem is jó, de egy jó vőfény, nagyra nyitja a pénztárcákat, neked meg örök emlék. A bevétel meg egy kis könnyítés.


Persze a ti dolgotok. Az esküvő mellett ti döntöttetek, mindenki más véleménye nélkül. A válást is ti fogjátok intézni, abba sem szólhat bele majd senki. A válásba az ügyvédek, a hivatal beledumál. Ezt is el kell majd tűrnötök. Akkor most a szüleitek, akik tényleg csak jót akarnak, miért ne szólhatnának bele?

2017. máj. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!