Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánykérés a lány szülinapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérés a lány szülinapján szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 21:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy rendeznék neki egy ilyen partit, ahová közeli ismerőseit is meghívnám
2017. júl. 22. 21:23
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan jó, hisz te ismered, neked kell tudni, hogy mennyire érdekli a szülinapja.

De azért légy egyedi.

2017. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy szereti e a nagy felhajtást avagy sem.


Van aki azt szereti ha nagy buliban sok ismerős rokon előtt kérik meg a kezét jelen esetben szülinap, de van aki ezt a kérdést szereti inkább otthon édeskettesben hallani.

2017. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a lány kérés már kiment a divatból
2017. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo, de en jobban orulnek egy vacsinak otthon kettesben, a buli meg mehetne utana egy masik napon :)
2017. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szülinapom, Valentin napon, karácsonykor, húsvétkor baromi tré. Sokkal jobb és romantikusabb egy teljesen átlagos napon, váratlanul, négyszemközt. De mondjuk még nyaraláson is aranyos.
2017. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Én sem szeretném a szülinapomon. De karácsonykor se vagy akármilyen sátoros ünnep alkalmával sem. Legyen egyedi, különleges. Nyaraláss még okénak számít. A lényeg, hogy a pezsgőspohárba "rejtett" gyűrűt hanyagold, annál nincs nagyobb klisé. És szerintem kettesben kérd meg.

22L

2017. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek, hogy az eljegyzést oda alacsonyítanánk le, hogy egy szülinapi buli keretében, közönség előtt, mint valami produkciót elsütnénk. De nem vagyunk egyformák, más meg ilyenre vágyik. Te ismered a barátnődet.
2017. júl. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék a születésnapos kérésnek. A felhajtással nincs bajom, mármint meg lehet jól csinálni az ismerősök előtt kérést is. De a lánykérés ne ajándék legyen, azzal elveszti a valódi értékét.
2017. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Szerintem jobb, ha elmentek sétálni, megálltok valami szép helyen, elveszed a gyűrűt és megkéred a kezét.

Ha az én kezemet buliban kérnék meg, nyilván akkor is örülnék, de nem szeretem a nagy felhajtást magam körül és jobban szeretném, ha ez az esemény kettesben, romantikusabb keretek között történne meg.

Viszont a te barátnőd, neked kell eldöntened, hogy ő ezt mennyire örülne ennek:D

2017. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!