Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok ti mikor kezdtétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor kezdtétek el nézegetni a menyasszonyi ruhátokat?

Figyelt kérdés

Még "friss menyasszony" vagyok. Párom júniusban kérte meg a kezem, viszont jövő nyáron már szeretnénk összeházasodni.

Ti a nagy nap előtt mennyi idővel kezdtétek szervezni az esküvőt?

Mikor kezdtétek el keresni a menyasszonyi ruhátokat?

Én szeretnék mindent szépen megszervezni, de korán sem akarom elkezdeni a szervezkedést.

Válaszaitokat előre is köszönöm :)

22L



2017. aug. 7. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
1.5 évesen 😀
2017. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

sose lehet elég korán elkezdeni a szervezést. főleg a helyszín miatt. a népszerű helyeken hamar betelik a naptár és a kitűzött időpontra lehet nem is lesz hely.


a ruha kérdés igazából annyi, hogy az elején körvonalazódjon benned, hogy milyen legyen a stílusa. el lehet kezdeni próbálni is, hogy lásd mi áll jól/kényelmes/praktikus stb. Lehet hogy van most egy álomruhád azt ha felpróbálod akkor derül ki, hogy nem is annyira jó.

A ruha foglalásra persze ugyan az vonatkozik, mint a helyszínre(hacsak nem varratod/veszed meg).


Ha most rögtön nem is, de ősszel azért már érdemes lenne beszélgetnetek erről legalább nagy vonalakban. hány fő, hol, mikor és a legfontosabbakat lefoglalni. a kaja meg ilyen apróságok meg ráérnek.

2017. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Én 10-15 éves koromban, utána kinöttem belöle.
2017. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Majusban volt az eskuvo, előtte decemberben a két unnep kozott mar foglaltuk a helyszínt, zeneszt. A vofellyel,mar igyis elkéstunk, mert csak a 4.nel volt szabad a mi időpontunk :) A ruhat is siman kezdheted keresni sztem :) Nem baj ha idoben megvan minden:)
2017. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Tavaly nyáron kitaláltuk, de május végén kértünk végül is időpontot, szeptember elején házasodunk :D Szóval mi a rapid fajták vagyunk, és nem szervezünk semmit sem túl. De nekünk a fotóson kívül nincs szolgáltatónk, nincs templomink, 60 fő lesz kerti parti jellegű lagzival, így csak a kaja nagy tétel, aminek szintén nagy része megvan.


Ha szolgáltatókat szeretnél, és valami tiptop fajtát, akkor már nézelődhetsz, mert valaki már 2019-re ad időpontot. Igazából ez az egyetlen egy amit tudsz és amit meg is kell csinálnod most. A többi ráér.


A ruhámat pár hete vettem meg. A stílust már régen kinéztem, de eszemben sem volt százezreket költeni rá, így vártam vagy egy fél évet. már ott tartottam, hogy veszek egy levedlett szalonos ukrán ruhát :D Aztán egy FB csoportban láttam egy minőségi ruhát mélyen áron alul meghirdetve, ráadásul azt az ujjas típusút, amire nagyon vágytam titokban, úgyhogy 65-ért vettem egy 200 ezres ruhát :D Szerintem érdemes nézelődni és várni, aztán úgyis látod :)

2017. aug. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben kezdtük el szervezni a júliusi esküvőnket. Hajtós volt így azt mondom 1 év azért kell rá!:) Ruhát január körül néztem, az rendben volt "időben".
2017. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Januárban kezdtük el szervezni a május 31-ei esküvőt.

Mindenre simán volt idő, egyedül a ceremóniamesterről késtünk el néhány órát :D

Ruhát február első hétvégéjén választottam.

2017. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekem még odább van, egyelőre jegyesek sem vagyunk, de a ruhákat már egy ideje nézegetem. Miért? Hogy legyen elképzelésem, milyent szeretnék, na csak álljak bambán.
2017. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem most volt nemrég és én január óta nézegettem, de csak júniusban vettem meg.
2017. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Októberi esküvőre áprilisban lett lefoglalva ruha szalonban. 100 000-ért szokott a szalon ruhákat kikölcsönözni, viszont én az elején mondtam, hogy 50-60 e forintot tudok rá szánni, és érdekes módon nagyon sok szép ruha közül tudtam választani egy kis fejtörés után.
2017. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!