Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyobb mellű lánynak esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb mellű lánynak esküvői ruha?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos vagyok,165cm és 85-90kg.Nem mondom h kövér vagyok,mert viszonylag jól eloszlik rajtam,rendesen van derekem,fenekem de hát mi tagadás erős vagyok vmilyen szinten.Milyen ruhát javasoltok ami mégis mennyasszonyos,de nem kövérít jobban és amiben a mellem is "megvan"(90D-s)

Cipőre olyan 5-7cmes sarkot tervezek.


2010. máj. 24. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a felsõ testünk erõsebb picit, ujjas ruhát válasszunk. Ha karunk vastag, vállra esõ, széles a csónaknyak fazon elõnyösen hat. Sok duci menyasszony az abroncsos ruhát részesíti elõnyben, mondván, az takar a legjobban, ám ha már e típus mellett döntöttünk, a kicsi, kerek csokor helyett cseppformát válasszunk, mert az optikailag karcsúsít. A hosszú orrú cipõ, a V kivágás, a V alakú nyakék, a deréktájt V alakú szabás mind ellensúlyozzák a molett hatást.



[link]

2010. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem kimondottan tetszik:

[link]


[link]

2010. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy hasonló ruha neked is jól állna. Én alig múltam 160 cm és itt voltam kb. 72 kiló.

[link]

2010. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szi!

Nekem most lesz az esküvőm augusztus 7-én!

én Pestről kölcsönzöm a ruhámat a Missmoletti szalonból!

direkt moletteknek van ott menyasszonyiruha!

nagyon szépek és képzwld egyáltalán nem látszol benne kövérnek!

és nem csúnya ruhák vannak ott!az én ruhám 2010-es modell!

nézd meg a honlapjukat!

www.missmoletti.hu

remélem segítettem!

2010. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!