Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet úgy menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy menyasszony táncot tartani, ha nem akarok az apámmal táncolni?

Figyelt kérdés

Azt már kitaláltam, hogy oké, akkor egyedül vonulok be, nem vele.


De a tánccal bajban vagyok. Szeretnék menyasszony/menyecske táncot, de vele nem szeretnék táncolni. Egész életemben ivott, oké, agresszív nem volt, de az otthonunk nem a nyugalom háza volt mint aminek kellett volna lennie egy gyerek életében, hanem az idegeskedésé, mindig félve mentünk haza, hogy mi van ha részeg, soha egy barátot nem hívhattunk át miatta, volt hogy én szedtem ki a kádból, mert nem tudott megállni a lábán és beleesett, vagy amikor a bátyámon életmentő műtétet hajtottak végre a fővárosban és anya elment hozzá hogy ott legyen vele, addig apám a két 10-11 éves gyerekéről való gondoskodás helyett piálni járt egész nap, stb. A lényeg az, hogy ezek miatt én nem szeretnék táncolni vele, sem pedig hogy szerepe legyen az esküvőmön. Jöjjön el, mégis csak az apám, a tágabb rokonságot beavatni sem kívánom az életünk részleteibe, de hazudni sem akarok, hogy miért nem jön el. De anyukám szerint meg nincs olyan, hogy van menyasszony/menyecske tánc, de apámmal nem táncolok.


Valami ötlet? Vagy kakiljam le az egészet, és ne táncoljak vele?



2017. jún. 5. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne táncolhatnál egyedül, ha azt akarsz?

Csináld meg a klasszikus sepregetést, és kész. Szerintem egyáltalán nem kötelező vele táncolnod, ha nem akarsz.

2017. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha a bátyáddal táncolnál (esetleg vele is vonulnál be)?
2017. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért hívod meg egyáltalán az apád?
2017. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 változat van:


-nem hívod meg apád


-előre megbeszéld vele, hogy menyasszonytáncot vele nem óhajtasz járni. Ha intelligens megérti. Ha nem ott nem táncolsz vele, de legyen 2 markos legény, aki elvezeti mielőtt botrány lesz. Ha iszik még valószínűleg nem sok önkontrollja lesz.

2017. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen megmondod neki már előre hogy vele nem fogsz táncolni és kész.
2017. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért hívod meg apukádat?
2017. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eszem ágában sem lenne meghívni egy ilyen embert, ahogyan nem fogom a mostohaanyámat sem a sajátomra.
2017. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!


Nem az volt a kérdés, hogy ki kit hívna meg és kit nem, ez az én dolgom, egyébként a leírásban szerepel is.

2017. jún. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!