Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi üdítővel számoljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi üdítővel számoljunk fejenként?

Figyelt kérdés

3 órás időtartamra. De ebben benne van a fél óra ceremónia is a pezsgős koccintással. Nem lesz hőség, mert szeptember második felében lesz.

Ha 1l/fővel számolunk az elég? És ebben persze benne vannak a kicsi gyerekek, kisbabák is.


2017. aug. 17. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felnottkent 16 ora alatt iszok meg 1.5-2 litert. Minden etkezesnel kb 3-4 dl kell nekem.

A legtobb ismerosomnek egy nap alatt is nehezen megy le az egy liter.


Tehat az 1l/fo bosegesen jonak tunik. Keves tuti nem lesz.

2017. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés: lesz-e más innivaló? Lesz-e alkohol a pezsgőn kívül, lesz-e víz...


Ha az lesz a pezsgőn kívül az összes innivaló, akkor 1-1,5l-rel számolnak azért... aki nem is iszik annyit, az is hajlamosabb többet inni, ha étteremben / vendégségben van. Nekem vendégségben egy 1-1,5 órás idő alatt lemegy 2 db 3-4 decis innivaló, pedig a hétköznapokban gyakran elfelejtek inni.

2017. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kis állófogadás a vacsi előtt. Utána az étteremben is lesz korlátlan italfogyasztás. Ez a ceremónia előtt a vendégvárás fél órája, plusz utána a csokordobás, fotózkodás ideje.
2017. aug. 18. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, sztem arra az 1 l bőven elég.
2017. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!