Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam el a családomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a családomnak h 2 tanú elött akarunk összeházasodni anélkül h sértődés legyen belőle?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 13:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
szeretném.múltkor elmondtam nekik h mik a tervek esküvő szinten.amikor mondtam h a templomi esküvőt erdélyben tartjuk majd mert ott többem vannak a rokonok a párom szülei betegek stb kijelentették h nem jönnek.a polgári esküvőről meg azt mondták h házasodunk csinálnak 1 ebédet felveszem a ruhámat de a párom nem kell oda.Ezért akarjuk 2 tanúval elintézni.Nem szeretik a páromat.
2010. máj. 26. 14:29
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Atyavilág. Ha ilyenek, akkor ne törődj a véleményükkel, csak azzal amit Ti szeretnétek! Két tanúval a polgári, utána ünnepeljetek a tanúkkal vagy kettesben, és a templomi Erdélyben. A szüleid lelki szegénysége ha önszántukból nem akarnak rá elmenni.
2010. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

hát ha úgy állnak hozzá, hogy te igen, a párod meg nem, nem is vagyok biztos benne, hogy m,egérdemlik, hogy egy pici energiát is feccölj abba, hogy meg ne bántsd őket.

nem arról van szó, hogy direktbe szekálni, de mivel ők nem óhajtanak tudomást venni a párodról, akivel gyakorlatilag már így is EGYség vagytok, a legszűkebb család, ne várják el, hogy népünnepélyt rendezel számukra.


Én simán megmondanám, hogy a párommal mi így döntöttünk és mivel ő mostmár a legközvetlenebb családom, az lesz,ami nekünk jó.

Rendezennek párod nélküli vasárnapi ebédet akkor,amikor nem házasodsz,ahol ugye az egyik FŐ szerep a férjuradé :)

2010. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
mi titokban esküdtünk 10 éve,egyrészt az én családom kiállhatatlansága,másrészt anyagi okok miatt. mindketten absztinensek vagyunk,eszünkbe sem sem volt a részeg rokonainkat nézegetni egy lakodalomban,amihez hitelt kellett volna felvennünk. abból a pénzből,amink volt,életünk legszebb két hetét töltöttük Spanyolországban,a nászutunkon.anyóséknak megmondtuk a tervünket,én szüleim pedig fél év múlva tudták meg,amikor megírtam nekik. nem túl sokáig duzzogott az anyám,kb. egy évig,de azóta már sokszor elmondta az egész rokonság,valahányszor szétmegy egy-egy unokatesóm házassága,hogy lám,mi milyen jól csináltuk!
2010. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

"Kedves családom!

Nem szeretnénk az esküvő körül nagy felhajtást, és nem is tudunk mindenkit meghívni, mivel távol laknak. Ebből szintén sértődés lenne, amit nem szeretnénk. Ezért csak ketten leszünk ott."

2010. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
79%
mi a párommal 8 éve házasodtunk össze.elszöktünk az én szüleim eléggé idegesitöek.nem szeretik a párom szüleit.nagyon rosszul esett hogy nem voltak ott mert végül is apósom csak oda került kiharcolta magának hogy ott legyen de végül is ha belegondolok anyuék miatt kellett megszöknünk,akkor miért is kellett volna öt büntetnem hogy nem lehet ott.döncs úgy ahogy jól esik én végül is nem bántam meg. sok boldogságot.
2010. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
....mi is titokban hazasodtunk ..csak ket tanuval,mert mi igy akartuk csak hogy erdekesebb legyen es ne csinaljuk rutin szeruen ugy mint annyi millioan.A legerdekesebb az volt hogy senki nem tudta csak mi,mikozben mindenki ajalgatta hogy ideje mar a hazassagon golndolkodni :-) mi osszeneztunk mosolyogva.....es elveztuk a helyzetet.MIKOR megmondtuk az igazat persze kicsit sertodottek voltak de nem sokaig mert az okos ember tudja hogy mar ugyis hiaba.DE ha az elejen mondjuk meg mar tutti nem egyeznek bele es oszinten furcsa is volna hogy mi mentunk volna hazasodni ket tanuval es ok tudjak is es ulnek otthon.IGAZA VAN A DUPLA KAVES dalnak,HA NEM TUDOD NEM FAJ:-)
2010. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
76%
Igaz, nekünk mindkettőnknek már a második volt, de mi is csak utólag mondtuk el. Igy nem volt okoskodás, meg "nem illik", és azt a pénzt a házunkra költöttük. Manapság olyan drága egy lakodalom, hogy úgysem jön vissza annyi a mennyasszonytáncból. Felesleges pénzkidobás. Boldogok így is lehettek!!!
2010. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

Én és a feleségem tíz éve élünk boldog házasságban nagyváradon. Van egy tíz éves lányunk is.

Olyan időszakot fogtunk ki, amikor az akkor hatályos Román törvények szerint, még tanu sem kellet a házasságkötéshez.

Így a népes családi és baráti körből sem volt ott senki, csak mi, az anyakönvvezető és egy fényképész amikor kimondtuk a "Da"-t.

Volt sértődés, bezzegelés, szemrehányás. (Csak kardélre hányás, meg elég pénz, na az nem volt.) Elmúlt.

Szeretjük egymést,járjuk az utunkat és leginkább magunk oldjuk meg a problémáinkat.

Ennyi.

Nem bántuk meg.

2010. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönök minden kedves választ!Most már lényegét vesztette a dolog drága édesanyám újra alám kavart úgy hogy most már a legkevésbé sem érdekel mit gondol...Én befejeztem velük...
2010. máj. 31. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!