Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik így meghívni az embereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik így meghívni az embereket a "munkahelyemen"?

Figyelt kérdés
Van egy "2./időszakos" munkahelyem, ahol nagyon megszerettünk pár embert. Most 1 hónapig nem megyek be, még nem tudnak az esküvőről, viszont az vészesen közeledik, és meghívó osztás előtt kellene tájékoztatni őket :D. Illik e-mailben, vagy Iwiw-en? Milyen formában? Ciki? Vagy (elég nehezen fog menni), de mégis inkább személyesen kellene? Köszi!
2010. máj. 26. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
személyesen jobb szerintem
2010. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Úgy gondolom - mivel munkahelyről és nem is a fő munkahelyedről van szó -, elég, ha emailben hívod meg a kiválasztottakat az esküvődre

. De csakis az esküvőre, nem pedig a lagziba. Valószínű egy hónapon belül mindenki megnézi a postáját, így aki akar, ott lehet az esküvőtökön.

2010. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább személyesen. :) Gratula!
2010. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz! :D
2010. máj. 26. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:

még hogyha nem is adsz nekik külön meghívót, akkor is személyesen jobb lenne... iwiw-en vagy mailben szerintem ciki...

én összehívom őket egy "megbeszélésre" és ott hívom őket megszemélyesen.

2010. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Adok meghívót, nem arról van szó, hanem hogy egyáltalán szólni, hogy lesz! Vagy ilyet nem szoktak, csak elég amikor a meghívót adjuk?
2010. máj. 26. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a titkárságon leadtam egy meghívót. Emellett e-mailben küldtem egy zenés meghívót mindenkinek. De addigra már nagyrészt tudták, hogy lesz esküvő, csak azt nem mindenki, hogy mikor.
2010. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat:

a meghívó osztása előtt elküldtek a munkahelyemről. nem tudtam mit tegyek, mert elég nagy seb keletkezett a szívemen és nem szerettem volna ismét bemenni a céghez. úgy döntöttem, hogy akiket nem hívunk meg a lagziba (csak a polgári és egyházi szertartásokra), azoknak e-mailen keresztül juttatom el a meghívót. szépen bescanneltem, magyarázatot is írtam, de semmi...senki nem jött el közülük és a levelemre is csak két fő reagált. kár lenne tagadni, nem esett jól.

mondjuk utólag nem kérdeztem rá senkinél, hogy megkapták-e, de gondolom igen, hiszen ketten csak válaszoltak.

utólag sem lettem okosabb: lehet, hogy mégis személyesen kellett volna bemennem? nem tudom.

én a helyedben személyesen hívnám meg őket.

2010. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!