Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehet tenni azokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni azokkal a vendégekkel a menyasszonytáncnál, akik szinte "dobálják" a menyasszonyt?

Figyelt kérdés

Már nem egy esküvőn voltam, ahol azt láttam, hogy sok vendég (elég sok pia után) a menyasszonyt a menyasszonytánc során szinte dobálta, olyan erővel és sebességgel "táncoltatta" szegény arát. Volt, aki majdnem el is esett ettől.


Majd én is szeretnék egyszer esküvőt, ezzel együtt menyasszonytáncot is, de én tartok az ilyen esetektől. Nem táncolok túl jól, el tingli-tanglizok, de hogy rángassanak ide-oda, azt tuti nem bírnám és elesnék. Ezzel mit lehet kezdeni?


Limitált alkohol fogyasztás nyilván nem opció, pláne hogy pl az apám anélkül is ilyen dobálós-rángatós fajta. Oké, neki elmondom hogy ne csinálja, de nem lehet az összes vendéggel közölni, hogy csak lagymatagon tögyögjenek velem, nem?



2017. szept. 27. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem opció a limitált alkoholfogyasztás? Te rendezed az esküvőt, te határozod meg azt is, hogy mennyi pia kerüljön az asztalokra.

A vendégeket meg nyilván ismered, nem, akiket meghívsz, csak tudod, hogy hogyan viselkednek!

2017. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De alkohol nélkül is biztos vannak még olyanok, akik egyébként is dobálnának, mint pl apukám is ilyen fajta. Ezekkel ugyanúgy nem tudsz mit tenni.
2017. szept. 27. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Akkor ne vegyél fel csúszós talpú cipőt. Ennyi. Állj biztos lábakon.
2017. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajuk szolsz. Nem ertem, ezen mi olyan nehez. Ha nem fogja fel valaki egy normalis keres utan, en siman lekiabalnam a fejet vagy otthagynam a pitsaba tanc kozben.
2017. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy még messze vagy az esküvődtől. Tanácsaim:

-alacsony sarkú cipő

-belevágsz egy tánctanfolyamba, ahol biztos tánctudást kapsz

-jó ceremóniamester, aki pont az ilyen helyzetek kezelésében is profi

2017. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, én még nagyon messze vagyok az esküvőtől, igazából a kérdés is csak úgy vetődött fel, hogy olvastam egy másik kérdést, ahol a menyasszony nem tud táncolni.

2017. szept. 28. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit még, hogy a program összeállításában minél előbb legyen a menyasszonytánc. Minél később van, annál több alkohol fogy előtte...
2017. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!