Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fotósnak és videósnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fotósnak és videósnak adtatok valamilyen ajándékot azután, hogy elkészült a filmetek és a képeitek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 13:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz, hogy igazán jót tudj adni, ahhoz igenis "fel kell építeni egy pár hidat", ki kell építeni egy kapcsolatot az ügyféllel ha úgy tetszik. Ettől persze nem kell szükségszerűen ajándékot kapnod, de nagyon nem egy kategória a boltban a pénztárossal való viszonnyal ez a dolog. Ha nálad igen, akkor rosszul csinálod és pont azt veszed el magadtól/tőlük amiért megéri ezt csinálni. Ez a "láttam már olyat, hogy..." dolog meg teljesen irreleváns. Én is láttam már olyat aki drága felszereléssel sz4rt csinált, de ettől még az esküvői fotózás/filmezés tipikusan az a terület ami erősen technikai sport és nagyon drága, felső kategóriás eszközök kellenek hozzá, hogy jól csinálhasd.
2017. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Pedrobacsi válasza:
25%
Inkább a zenésznek adjál többet, az jobban megérdemli délutántól reggelig!
2017. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fotós szerinted mikortól mikorig van? Fotózik 10-16 órát, aztán dolgozik a képeken még 80-100-at. Nincs olyan, hogy valaki jobban megérdemli, vagy, hogy valakinek könnyebb. Ha jó akarsz lenni valamiben az ugyanolyan nehéz és ha sikerül akkor ugyanannyira megérdemled az elismerést, ha inszeminátor vagy, ha zenész, ha fotós, ha szakács stb...
2017. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!