Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy lett rám az esküvői ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy lett rám az esküvői ruha?

Figyelt kérdés

Megvan álmaim ruhája,de valahogy a legkisebb méret és nagy a hasamra. A hátán a fűző teljesen össze van húzva,ha elengedem a mellemen ahogy tartom mikor befűzik ,lentebb csúszik.

Egy varrónő meg tudja csinálni ,hogy ne csúszkáljon rajtam? Mikor próbáltam jó volt rám,azóta fogytam kicsit,félek tánc közben csak csúszkálna rajtam,így jól sem érezném magam.. :(

Egy jó varrónő tudna segíteni?


2017. okt. 10. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sok esküvőiszalon vállal is helyben igazítást, ott kérdezz rá elsősorban
2017. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp egy esküvői ruhákkal foglalkozó üzletet keress fel, ők rutinosak benne és szerintem gond nélkül elvállalnák. Mezei varrónő, nem tudom, hogy meg tudja-e csinálni, hiszen nem minden nap akar a keze közé ilyen. Nehogy még rontson a helyzeten. De ne izgulj, minden rendben lesz :)
2017. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%
Ha van még annyi idő az eseményig, essél teherbe, és mindjárt passzent lesz a ruci...
2017. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tud segíteni a szalon is...nem kérdezted meg őket???
2017. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!