Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő kiállításra miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő kiállításra miben érdemes menni?

Figyelt kérdés

Mibe illik menni egy ilyen helyre ünneplőbe vagy hétköznapi ruhába? A húgom a menyasszony én csak kísérem őt...

18/l


2017. nov. 4. 23:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztos ikrek, a húga 2 perccel fiatalabb nála :D
2017. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Függetlenül a kortól, én tényleg nem értem a kérdést.

Nem esküvőre mentek, csak egy vásárra, rendezvényre.

Az állásbörzére ugyanitt miben mennél? Vagy kutyakiállításra? Kolbászfesztiválra? Akármire?

2017. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jézus... nem, most nem azon fogok fennakadni, hogy 17 évesen már ki van tűzve egy kiscsajnál, akinek a seggén még ott a tojáshéj, és életében nem dolgozott egy percet sem, az esküvő időpontja, de komolyan felmerül nagykorú, szavazóképes emberben, hogy egy sima börzére ünneplőben menjen? Jéééézus... Nyilván nem macinaciban, de kisestélyiben sem kell menni. Mint egy sima vásárlós napra. Sőt, ha próbálni akar ruhát, arra jobb a kényelmesebb cucc, mint egy szűz szoknya matrózblúzzal vagy vmi egyberuha.
2017. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ünnepi farmerbe. esetleg bikinibe.
2017. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!