Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Balatonvilágos környékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balatonvilágos környékén felkérhető anyakönyvvezetőt keresek?

Figyelt kérdés
Jövő június végén lenne az esküvőnk, ehhez keresek tanácsot, hol találok ilyet? Hogy kezdjem? El vagyok késve már talán? Úgyszólván semmit sem intéztem ezzel kapcsolatban...
2017. nov. 15. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Google
2017. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Wow, kösz. Azt hittem lesz olyan, aki tud tanácsot adni, hogy hogy megy ez, hiszen még nem volt esküvőm, esetleg technikai tanácsokkal. Idd meg a kávét és inkább dolgozz.
2017. nov. 15. 09:25
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van az elsőnek. Írd be szépen a keresőbe..POLGÁRMESTERI HIVATAL BALATONVILÁGOS ANYAKÖNYVVEZETŐ...És hívd fel őket..
2017. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

1. vagyok

Elnézést, h ennyire megsértettelek a kimondottan pozitív tanácsommal. Nem veszem magamra a szarkazmusodat, mert nekem legalább 24 évesen (bár nem tudom, h te mennyi lehetsz) van annyi gógyim, h ha valamit nem tudok, vagy gőzöm sincs róla, akkor beírom azt google-ba és az mindent kidob, felhívok több telefonszámot, h infót kérjek. Ez idő alatt míg itt puffogtál, addig mit intéztél? Gondolom hihetetlenül sok mindent...

További szép napot és nyugodt házas életet!

2017. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kicsit furcsállom, hogy a házassághoz már elég érett vagy, de mégsem vagy képes önállóan utánanézni ennek a neten...


Bármilyen meglepő is, az anyakönyvvezetőt az adott település önkormányzatánál, a polgármesteri hivatalban kell keresni.

Ha kihelyezett szertartás akartok, akkor annak a településnek az anyakönyvvezetőjét keresd meg, ahol a szertartás helyszíne van, mert ők csak a település közigazgatási határán belül mehetnek ki jegyzői engedéllyel.

Ha a hivatal házasságkötő termében szeretnétek a szertartás, akkor tök mindegy, melyik polgármesteri hivatalba mész. Ott tartjátok, ahol akarjátok. Tarthatod Mucsaröcsögén is, aztán onnan mész át a lagzi helyszínére.

2017. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a polgármesteri hivatalban nem találsz anyakönyvvezetőt, akkor még a pékségben érdemes próbálkozni. Hátha épp kenyeret vásárol
2017. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt egy használható válasz. Nem csalódtam bennetek. Gondolom azoknak ilyen egyértelmű, akik térdrenegve várják, hogy valaki elvegye őket vagy találjon egy nőt aki hozzámegy. Sajnos eddig egyáltalán nem érdekelt a téma, dunsztom sincs erről, külön azt is ki kellett keresnem, hogy konkrétan ki adja össze a házasulandó feleket. Tapsi a (leendő) társatoknak, hogy ilyen jóindulatú emberrel kell élnie.
2017. nov. 17. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Neked pedig taps a jövendőbelidnek, h még ilyet sem tudsz elintézni... :D Ha már ennyire kötözködsz, mert bocs, de te sem vagy egy észlény, h ilyen formában másokon "gúnyolódsz", amit amúgy sem tennék, mert sose lehet tudni, h a te házasságod is meddig lesz házasság, attól függetlenül, h nem "remegett a lábad" érte ;)

Oké, h nem gondoltad, h neked lesz esküvőd, de el nem akarom hinni, h még sose voltál esküvőben, vagy sosem láttál képeket esküvőről, vagy a baráti/ismerős körödben akár... Nehéz lenne tőlük kérdezni? :D Ennyi.. Ilyen egyszerű. Nem azzal van a baj, h felmerted tenni a kérdést, csak h ilyen teszetosza dolognak ekkora feneket kerítesz. És szerintem itt senki nem nézett le, csak a primitív megnyilvánulásaid alapján válaszoltak, gondolván, h te ezt a hangnemet szereted, ha már te is így kommunikálsz.

2017. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Okos lány vagy te kérdező..most aztán jól megmondtad..ja nem.. Te leszel a következő terhes vagyok-e kérdés feltevője is, ha így folytatod.
2017. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!