Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jegygyűrű-erős fizikai munka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jegygyűrű-erős fizikai munka?

Figyelt kérdés

Akinek a férj erős fizikai munkát végez,azoknál is hordja a férfi a jegygyűrűt? Vagy minden nap le fel húzza?

Nem lesz valami vadtag a gyűrünk,elég hamar tönkremenne szerintem neki ha abban dolgozna.Igazából már az is megfordult a fejemben hogy muszáj r neki is gyűrű mert ha meg úgysem hordaná akkor minek...vagy ez hülye gondolat?


2017. nov. 18. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nm hordom e miatt.


40/F

2017. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Leírom én hogy akartam a megnősülök azt akarom hogy nekem ő valami tintával csinálja nekem a gyűrűs ujjamra pont emiatt semmit nem hordok ami veszélyes amúgy nyaklánc is lehet
2017. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szertartáson elég butyután néz ki, ha Te nem hùzol gyűrűt a vőlegényed ujjára. Válasszatok neki valami egyszeryűbb, de masszívabb karikagyűrűt. De azt is lehet, hogy a munkában leveszi a gyűrűt. Meg azt is lehet, hogy csak a szabadnapjain hordja. Vagy nem hordja, csak ünnepekkor. Mindegyik opció lehetséges, nektek kell kitapasztalni, hogyan kényelmes, praktikus.
2017. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Férjem munka közben nem hordja. Nem attól félünk, hogy tönkremegy, hanem balesetveszélyes tud lenni. De ha csak megyünk boltba, vendégségbe stb, akkor rajta van.
2017. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Balesteveszélyes, tilos hordani ékszert bármilyen fizikai munkavégzés közben, nektek sosem tartottak balesetvédelmi oktatást? Pedig középiskolában is van már, sőt általános 7. vagy 8. ban is.
2017. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem.


Anya sem hordta a munkában (ápolónő volt), apa meg pláne nem (szerelő).

Balesetveszélyes (leszakíthatja az ujját, megégetheti a forrasztás közben, etc., és pillanatok alatt tönkremegy.

2017. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom nem nagyon hordja, mert nem jut eszébe fölvenni ha nincs szem előtt (meg amúgy is félünk, hogy elhagyjuk, én se hordom mindig az enyémet). Ettől függetlenül szerintem úgy a szép, ha mindkét gyűrű megvan. Legalább különleges alkalmakkor, vagy néha-néha tudja hordani. Vagy esetleg ha öröklődik a gyűrű, akkor is az a szép, ha mindkettő megvan. Egyik ismerősöm például a dédszülei gyűrűjével kérte meg a barátnője kezét, nagyon nagy becsben tartják mindketten, szerintem nagyon szép dolog.
2017. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hordom, a férjem munka meg focizás közben leveszi, de mindig magánál hordja, és ha végzett ezekkel a tevékenységekkel, akkor visszaveszi :)
2017. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!