Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van még olyan aki ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan aki ezért nem akar hagyományos esküvőt? Külföldi, tengerpartosat szeretnénk, meg akarunk szökni úgymond.

Figyelt kérdés

Kevés közeli barát, néhány közelebbi ismerős, kolléga van. Félek hogy kínos lesz, hogy milyen kevés barátunk van, meglepődne rajta a család és maguk a barátok is, esetleg sajnálnának minket vagy valami. Szülők és a nagyszülők szerencsére még élnek, testvérek vannak, unokatesók, kereszttesók és kb. ennyi.

Ketten összesen 10 barátot tudnánk meghívni, és ebben vannak párok is. Kollégáimat szívesen meghívnám, de nagyrészük nem jönne el, mert azért nincs köztünk olyan közeli viszony.


2017. dec. 10. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a nagyon kevés barátom, aki van tisztában van vele, hogy nincsenek más barátaim. Nem értem ez miért ciki előttük, ismernek..nem?. Utóbbi időben több olyan esküvőn voltam, ahol egyetlen "baráti asztal/asztalrész" 6-7 fő a többin pedig rokonok voltak. Nem értem miért kell a fogadáson 100 embernek lennie. De ez a ti napotok. Olyannak kell lennie amit ti élveztek és azokat kell meghívnotok, akiket szeretnétek. Ha ti ketten akartok lenni, akkor legyetek ketten. Nem kell az esküvőt is megjátszani. Szörnyű, hogy a mai emberi kapcsolatokban az ember még a családja/barátai előtt is cikinek érez ilyeneket.
2017. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglepo modon engem is ismernek annyira az allitolag barataim, illetve a csaladom is, hogy tudjak, nincs 150 baratom, akiker meghivnek egy ilyen esemenyre.
2017. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal nincs gond, hogy ha tengerparti esküvőt szeretnétek, de az indok...Eszem megáll :) Nekem konkrétan nincs is barátnőm a tesómon és a sógornőmön kívül, illetve kettő még gimiből akit meghívtam, páromnak pedig egy. Nem ez lényeg, senki nem ezért tart esküvőt. Ha igen akkor az elég szánalmas.
2017. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

És azért kihagynád a saját esküvődről (ami jó esetben egyszer van az életedben) a szüleidet, akik mellesleg felneveltek...

A párommal nekünk sincs olyan sok közeli barátunk, akiket meghívnánk. Van egy kb. 15 fős baráti társaság + rokonok, aztán kész. Nem akarunk nagy esküvőt.

2017. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az, ha nem 100 fős egy lagzi? Én legszívesebben csak a nagyon közeli családot és a barátokat hívnám meg.

Hiába baromi nagy a család (anyunak 6 tesója van, van vagy 16 unokatesóm és azok gyerekei már megszámlálhatatlan kategória). De ha amúgy is kb. 5 évente egyszer találkozunk, minek kellene az esküvőmön velük bájologni? Barátunk se sok van, összesen nekünk is talán 10. Múltkor azon gondolkodtam, hogy a leánybúcsúm kb. 3 személyes is lehetne (velem együtt:D:D).

Szerintem az esküvőnek nem a magamutogatás és a felhajtás a lényege, hanem hogy TI jól érezzétek magatokat olyan emberek társaságában, akikkel tényleg jóban vagytok.

2017. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt manapság már rengetegen szerveznek kis esküvőt családdal és kevés baráttal, így nem szokás meglepődni rajta. Már évtizedek óta tart az egyre kisebb lagzik folyamata.


Másrészt meg nem tudom miből gondolod, hogy a kollegáid nagy része nem jönne el. Egyáltalán nem kell közeli viszony ahhoz, hogy elmenj valaki esküvőjére, én magam is jópár olyan kollegám esküvőjén voltam már, akikkel csak munkakapcsolatom van, de örültem hogy meghívtak. Ha szívesen meghívnád őket, akkor hívd meg őket.

2017. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!