Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit javasoltok annak aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok annak aki nem tud és nem akar a "hagyományos" értelemben vett randizós megoldással csajozni/ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, de még sose randiztam, viszont nem tudom hol lehetne csak úgy barátilag ismerkedni amiből később lehet több is ha egyértelműek a jelek hogy mind2 -en így akarjuk.

Végig fiú sulikba jártam, persze bulikon másik sulikba járó haverok összeismertettek lányokkal, de ez se olyan jó. Én úgy szeretem ha közös programon vagyunk mint pl suliba és ott szép lassan "behálózom" :)


2012. okt. 26. 18:50
 1/6 TOMAtm ***** válasza:

ez nem működik.

hívd randira:moziba,vacsizni,sétálni,korcsolyázni,árkot ásni bármi csak ne a bnői meg a haverok előtt próbáld behálózni,mert ott se te sem ő nem magát fogja adni hanem amit a csorda elvár ...

2012. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csakhogy egy idegen csajról nem fogom tudni h megértjük -e egymást, ezért nem randizom soha.

Ha már jól ismerem csak akkor hívom el ilyen helyekre, ha tudom róla h illik hozzám.

2012. okt. 26. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor bulin megismerkedtek, akkor próbáld meg megítélni a személyiségét, próbáld az alatt az idő alatt eldönteni, hogy szeretnél-e vele randizni. Ha szeretnél, ne halogasd sokáig, mert az a jó ha gyorsan, a buli után azonnal tudsz dönteni. Sajnos bulin kívül más helyet én se tudok, ahol ismerkedhetnél. Talán ismerősökön keresztül lehetne. Meg ha elhívsz egy lányt randira és mégse tetszetek egymásnak, akkor mit vesztettél? Nem sokat. Gondolj arra, hogy bátor vagy és ennyi kockázatot simán bevállalhatsz, most nem nagy cucc elmenni beszélgetni. Ne arra gondolj, hogy a randin áll vagy bukik minden és hogy neked mindenáron el kell érned egy célt. Gondold azt, hogy most jót beszélgetsz egy új emberrel, megismered aminek semmilyen negatív következménye nem lehet. A kalandot keresd, ne a végcélt!!!
2012. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Próbálom megitélni, tegyük fel h külsőre bejön, rövid beszélgetés után is.

De sokszor volt már akivel később kiderült h mégse egyforma az érdeklődésünk. De olyan is volt h nekem nem jött be mégse, én viszont neki igen, és ilyenkor elég rossz magyarázkodni h mégis miért nem akarok többször talizni :S

Ha pedig szép lassan környékezem meg akkor ha időközbe mégse jön be annyira szép lassan , fokozatosan elfelejtetem magam vele. (egyre kevesebbszer megyek oda hozzá)

2012. okt. 26. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok vele csak lány vagyok. :) Belső alapján válogatok, külső másodlagos szempont nálam. Na de úgy megismerni valakit 1-2 randi alatt nem lehet..Na meg másabb ha randira mész, mert akkor egyértelmű már ,hogy partnert akarsz, ha meg csak szimplán barátkozol valakivel és egy idő után van köztetek több is az megint más. Szóval megértelek teljesen! :D Nekem az első komolyabb kapcsolatom gimiben volt és az pont így alakult ki. De amúgy passz. Suli, ha majd máshova kerülsz, melóhely, közös társaság ahova jönnek időnként új emberkék és rajtuk keresztül esetleg. Nem könnyű :)
2012. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy tipp: meghívhatod neten is, ha nincs más mód. Remélhetőleg nem szexbomba az illető, abból semmi jó nem sül ki. Igen, próbáld megismerni a jellemét: ha olyan, kedveskedj, de légy határozott. Tudd meg, mit szeret, gyöngédséget, vagy mást.
2012. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!