Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek volt még kis költségveté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt még kis költségvetésű, egyszerű esküvője és mit gondoltok az ilyen esküvőkről?

Figyelt kérdés

Sem a barátom családja,sem az enyém nem tudja megengedni, hogy több százezres lagzit rendezzünk. Igazából még kibérelni sem tudunk egy nagyobb éttermet ahol vendégül látunk mindenkit. Csak egy polgári esküvő lenne és utána a házban amolyan házibuli jellegű részvétel.

Hitelt ilyenre semmiképp sem vennénk fel, nem tartjuk helyesnek, abból inkább a házat újitjuk fel. Lenne viszont szép ruhám,amolyan egyszerű és elegáns.

Mit gondoltok erről, cikinek tartjátok az ilyet?

Sokszor álmodoztam nagy eksüvőről persze,interneten is látom ismerőseim képeit a drága, fényűző lagzijáról és ilyenkor kicsit elszomorodok,hogy nekem ilyen nem lesz.



2018. jan. 8. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen esküvőnek bárkinek megfelelő lenne, ahol a pár egyik tagja sem nagy partyarc.

Egyáltalán nem ciki, én pont, hogy a nagy, fényűző lagziktól ódzkodom. Persze, biztos van, aki élvezi, hogy ott van 100 ember, és hajnalig mulatnak, de nem mindenki ilyen, és ez még egy kicsit sem ciki.


22/N

2018. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 fő + 2 tanús esküvőnk volt, utána volt egy kis családi összejövetel, mint egy születésnapon. Szép emlék. 45F
2018. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pont ilyen volt, 11 vendéggel és vacsorával.

Eredetileg is ilyesmit szerettem volna, családias hangulatban, csak a legfontosabbakkal, nem a 77-edik rokonnal, akit 10 évente egyszer lát az ember.

Mivel külföldön esküdtünk, tényleg csak a szülők, testvérek, a legjobb barátnőm ill a férjem legjobb barátja volt jelen.

Szándékosan rövid ruhát szerettem volna, illetve nagyon visszafogott szertartást, nem szeretek a középpontban lenni.

Mindenki nagyon jól érezte magát, anyagilag nem volt annyira megterhelő (mindent magunk áltunk), illetve egy 2 hetes nászútra (Lettország-Oroszország-Csehország) is futotta.

2018. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, semmi ciki nincs ebben. Szép lesz, és meghitt:)
2018. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából én sem szeretem a kirakatot, a magamutogatást,azt amikor már giccsparádéba csap egy lagzi, vagy egyszerűen csak túlzásokba esnek.
2018. jan. 8. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi is így csináltuk. Nem bántuk meg. :)

És nekünk is szép képek készültek.

2018. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk nem ilyen volt (két évig gyűjtöttünk rá), de esküvői szolgáltatóként sok, viszonylag kicsi esküvőn dolgozom és szeretem a kis, meghitt esküvőket. Ettől függetlenül szerintem kár köpködni azt aki nagyobb, de igényes esküvőt tart. Mindenki más, mindenkinek mások a lehetőségei és az elvárásai.
2018. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy nagy esküvő is lehet uncsi és kényszeredett.

A húgom esküvőjén a szülők és tesók voltak ott a párjukkal.

A menyasszony ruhája egy felül pántos, deréktól lefelé bő szoknyás ruhácska. Térdig ért a szoknyarész külső selyem anyaga, alatta egy tüll alsószoknya annál hosszabb volt 7-8 cm-rel. Az egész óarany színű, és a tüll kilógás miatt teljesen menyasszonyos volt a látvány. Kis boleró is volt hozzá.

2018. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt. A "nagy nap" nem attól nagy,amit esznek,ahányan buliznak.


Ketten ti vagytok a fontosak, és az,hogy összekötöttétek az életeteket! Bulizni meg bármikor lehet még az életben.

Sok boldogságot nektek!

2018. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!