Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az én hibám, hogy a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám, hogy a vőlegényem már nem akarja meghívni a volt szexkapcsolatát az esküvőnkre?

Figyelt kérdés
Már régebben is jó barátok voltak a lánnyal. Ilyen barátság extrákkal kapcsolat. A vőlegényem is ott volt annak idején a lány esküvőjén, ezért gondoltuk, hogy illene meghívni. Viszont a viszonyuk a nő esküvője után is tartott egy ideig. Kérdeztem a vőlegényem, hogy nem gondolt-e már arra, hogy a nő egyik gyereke esetleg tőle van-e, de azt mondta, hogy biztos, hogy nem, mert mindig védekeztek. Megmondtam a vőlegényemnek, hogy nem látom szívesen azt a nőt az esküvőnkön, de hívja meg ha akarja. Tiszteletben tartom, hogy barátok maradtak. Viszont mégsem hívta meg. És mikor rákérdeztem, hogy miért gondolta meg magát, azt mondta, hogy szívesen meghívná, de akkor én milyen fejeket vágnék hozzá. És nem akarja, hogy ideges legyek az esküvőnkön.

2018. jan. 9. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem kene osszehazasodnotok.
2018. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Az anyakönyvi kivonatot írná alá a halàlos ítélete helyett. Nem hibáztam :D

31/f

2018. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem kedves és figyelmes a párodtól, hogy nem hívta el, hogy te ne legyél ideges

Szerintem inkább örülj neki

2018. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
A faszid kovetkezo szeretojet viszont mindenkepp hivjatok meg majd az evfordulos vacsoratokra! :) Ilyen szep szal becsuletes ember nem fogja majd ot sem rejtegetni eloled :D.
2018. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondanám hibának. Egyszerűen megértette, hogy felesleges feszültségforrás az esküvőn és nem akar Téged ezzel stresszelni. Korrektnek mondanám.
2018. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi keresnivalója a volt dugópajtijának az esküvőn. Szerintem egyszerűen ő is rájött, hogy minek, felesleges feszültséget szül csak.
2018. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Lehet nem akarja, hogy véletlenül elszólja magát, még mindig dugnak.
2018. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Milyen emberek vannak te jó ég 😂😂
2018. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a nő férje nem tud a dologról.
2018. jan. 9. 16:01
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván te se fogsz tudni róla, ha a leendő férjednek szeretője lesz (vagy már van).
2018. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!