Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az itthoni esküvőknél, szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itthoni esküvőknél, szokták a nászindulót játszani? Vagy ez csak az amerikai filmek miatt él bennünk? Ha szokták, mikor, hol? Tulajdonképp mi egy esküvő menete? Polgári és egyházi is

Figyelt kérdés
Nem voltam soha életemben még esküvőben
2018. jan. 17. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam egy eskövőn se 😃
2018. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szokták, de régen szinte csak ez volt, ezért ma már kevesen választják. A Mendellsohn nászindulója népszerűbb volt, mint a Wagner. (az én esküvőmön is ez szólt) ezek a bevonuláskor hallhatók, mert eléggé pátoszos- fennkölt, akármikor nem lehet ezt muzsikálni. Nekem még a nagy kedvencem a B-moll zongoraverseny, az is elég ütős, de az inkább a polgárira alkalmas bevonulózenének.
2018. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Polgári esküvő menete:


Szerintem a You tub-on nézzél meg pár videót erről. Én is ezt tettem.

2018. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt játsszák, amit választasz.


Ismerősék pl. a Birodalmi indulóra vonultak be, mert Star Wars-fanok :D


Én a Pachebell kánonra szeretnék, mert gyönyörű, vagy a Chibiusa no omoi-ra :)

2018. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. jan. 18. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más zenére vonul be, de a klasszikus esküvői indulót amit amerikai filmekben látsz, én is csak külföldön láttam eddig, ott is csak az esetek 1%-ban...

Itthon Magyarországon mindig ugyanazt a 3-4 épp sláger - esküvőhöz illő zenét választják a párok. Mindenki azt hiszi hogy egyedi a választása, és végül mindig ugyanaz szól. :) De az nem a nászinduló. ;)

2018. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk először volt a templomi esküvőnk, ahol az orgonistától a Nászindulót kértük bevonulómnak. De erre csak én (a menyasszony) vonultam be, a vőlegény és a tanúk először, harangszóra.

Aztán a polgári szertartásra együtt vonultam be a párommal egy másik választott zenére.

2018. jan. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!