Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen lesz a ruhám? Őszintén!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz a ruhám? Őszintén!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég megvettük a menyasszonyi ruhámat. Milyen? A képen láthatóhoz elég hasonló, csak ekrü! Nagyon aggódom, hogy szép leszek-e majd. Kb. 10 kg feleslegem van, de arányosan.


[link]


Őszintén! Köszi!


2010. jún. 5. 15:27
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz! Gyönyörű a ruha és biztos nagyon szép leszel benne!

Gratulálok és sok boldogságot kívánok!!!

2010. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyönyörű ruha, soksok boldogságot :)
2010. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Jaaaj, annyira kedvesek vagytok, én már annyira aggódtam (ilyen vagyok :D)... Megmondtam a páromnak, hogy megvettük a ruhát, és izgulok, hogy tetszeni fog-e neki, de ilyenkor elolvasom a kommenteket, próbálok nem parázni és kibírni, hogy ne mutassam meg neki! :)


Amúgy a ruha nem ez a ruha ekrüben (a minta a szoknyán nem ilyen: sokkal szolídabb), de ez nagyon-nagyon hasonlít rá! Nem tudom milyen haj illene ehhez,egyáltalán meghatározza-e a hajat...


Köszi mégegyszer!

2010. jún. 6. 23:48
 34/41 A kérdező kommentje:
Egy szóköz lemaradt! :) Jah és hajat és/vagy kiegészítő ötleteket írhattok! :D
2010. jún. 6. 23:50
 35/41 anonim válasza:
Tokeletes. Sok boldogsagot!
2010. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Szia!Gyönyörű!Nagyon szép leszel!Hidd el nekem (nekem is van súlyfeleslegem) Esküvői ruhában nem látszik semmiféle túlsúly!
2010. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nagyon szép! Biztosan gyönyörű leszel benne te is!

Nekem is kb. 10-15 kg feleslegem volt, és hasonló ruhám. Az esküvőn mindenki kérdezgette, hogy milyen diétával fogytam le. (:

2010. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
Nagyon szép sok boldogságot
2010. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Szerintem felül olyan, mint egy tornadressz.
2011. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Már mind1, mivel lassan 1 éve, hogy házasok vagyunk... :D
2011. júl. 19. 18:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!